aceasta e masina mea de calarit am motor de 1,6, axa cu came de grupa 2, supape marite , acum motorul sufera niste modificari majore , va veni 4 carburatoare DELORTO de competitie , turbina de wv de 1,9 ,evacuare din inox cap coada , cutie de viteza cu rapoarte scurte