Go Back   Forum 4Tuning


Stock

ciprian20 ciprian20 is offline

About Me

  • Signature
    am o mazda rx7 din 82..arata bine dar asi vrea so modific..sai trag o vopsea rosie adevarata bari fata,spat,eleron,praguri....nu prea mult ca strica...dar nu prea stiu pe cineva care se pricepe in adevaratul sens al cuvitului tuning!!!eu nu asi da o mazda rx7 nici pe una din ziua de azi chear daca e ia mai batrina..intoarce lumea capul dupa ea...mai ales fetele asi dori niste sfaturi unde asi putea so modific...????ast sugesti.va multumesc

Statistics

Total Posts
General Information
  • Last Activity: 26-03-07 15:54
  • Join Date: 26-03-07
- Copyright 2026 4Tuning -