![]() Stock ciprian20
|
Last Activity: 26-03-07 15:54
About Me
-
Signature
- am o mazda rx7 din 82..arata bine dar asi vrea so modific..sai trag o vopsea rosie adevarata
bari fata,spat,eleron,praguri....nu prea mult ca strica...dar nu prea stiu pe cineva care se pricepe in adevaratul sens al cuvitului tuning!!!eu nu asi da o mazda rx7 nici pe una din ziua de azi chear daca e ia mai batrina..intoarce lumea capul dupa ea...mai ales fetele
asi dori niste sfaturi unde asi putea so modific...????ast sugesti.va multumesc
- am o mazda rx7 din 82..arata bine dar asi vrea so modific..sai trag o vopsea rosie adevarata


