31-12-07, 09:08
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,056
Member of: [VW]
|
La Anu Si la Multi Cai !!!
Dupa cum stiti in noaptea asta este cumpana dintre ani....adica toata lumea va fii cu Distractie Voie buna/Femei si bautura !!!
Dar Ganditi-va ca mai vine inca un an...in care trebuie sa fie plin de realizari asa ca luati-o mai usor cu bautura sa nu va prinda anu nou beti  !!!
La Anu Si la Multi ANI No Speed Limit !!!
|
|
|
31-12-07, 10:30
|
#2
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Va urez un an nou plin de curse, sa fim sanatosi, bucurosi, sa fim cat mai multzi, sa fim mai unitzi, sa avem cat mai multzi cai sub capote si sa tunam cat de mult posibil!!!
La multzi ani No Speed Limit!
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
31-12-07, 10:36
|
#3
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani nebunii mei  ..... presimt eu ca in 2008 se v`a scrie multa istorie pentru cursele (i)legale din romania
|
|
|
31-12-07, 11:32
|
#4
|
  Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [4Tuning International] [MERCEDES] [VW] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Va doresc un an nou fericit si plin de indepliniri !! La Multi Banii !!
|
|
|
31-12-07, 12:06
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of: [Moderators] [Opel] [4Rally] [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani NoSpeedLimit !!! La multi ani 2008, anul primului start  !!
271 days 4 hours 0 minutes 26 seconds
LEFT UNTIL THE FIRST START
|
|
|
31-12-07, 14:35
|
#6
|
Stage 2
Join Date: Apr 2006
Posts: 52
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani pentru toata lumea si cat mai multi cai putere. p.s. aveti grija sa nu va bubuie petarjele in ochi  )  ) . glumesc. Bafta
|
|
|
31-12-07, 15:24
|
#7
|
|
Nissan Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 516
Member of: [2 Roti] [Nissan]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
|
|
|
31-12-07, 16:36
|
#8
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
De sarbatori toata lumea trimite mesaje cu La multzi ani si Sarbatori Fericite.
Intr-un moment de inspiratzie am compus un mesaj facut special pentru pasiunea noastra pentru masini.
La indemnul lui Florica il pun acum si aici.
La multzi ani!
''Maine anul se inoieste
Si motorul se porneste,
Si incep a-l ambala
Flacari pe tobe a da,
Se da startul, cursa mare,
Cai mai multzi la fiecare,
4 Turbo, Compresoare,
Doua cipuri fiecare,
8 pistoane puse-n V
Si ca noi cine mai e?
Sa traim, sa tunarim,
400 construim,
La anu' si la multzi ani,
VR6-le il am! ''
DONU'
La multzi ani tuturor!
|
|
|
31-12-07, 18:11
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 595
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
la multzi ani!
|
|
|
31-12-07, 19:06
|
#10
|
Stage 3
Join Date: Mar 2007
Posts: 74
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [SEAT]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Un an nou plin de bucurii si impliniri tuturor! La multi ani!
|
|
|
31-12-07, 19:41
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of: [BMW]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani tuturor si un an nou cat mai fericit !
|
|
|
31-12-07, 19:59
|
#12
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani ! ! !
|
|
|
31-12-07, 20:58
|
#13
|
No Speed Limit
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [BMW]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
la multi ani fericiti, multa sanatate si inplinirea tuturor dorintzelor!!!
|
|
|
31-12-07, 23:22
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 657
Member of: [DACIA] [RENAULT]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani !sanatate Si Multi Bani
|
|
|
02-01-08, 21:47
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,096
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani !!! scz pentru intarziere dar aku mi-am trezit si io .  bautura asta ....
|
|
|
|
|