![]() |
La Anu Si la Multi Cai !!!
Dupa cum stiti in noaptea asta este cumpana dintre ani....adica toata lumea va fii cu Distractie Voie buna/Femei si bautura !!!
Dar Ganditi-va ca mai vine inca un an...in care trebuie sa fie plin de realizari asa ca luati-o mai usor cu bautura sa nu va prinda anu nou beti :D !!! La Anu Si la Multi ANI No Speed Limit !!! |
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Va urez un an nou plin de curse, sa fim sanatosi, bucurosi, sa fim cat mai multzi, sa fim mai unitzi, sa avem cat mai multzi cai sub capote si sa tunam cat de mult posibil!!!
La multzi ani No Speed Limit! |
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani nebunii mei :D..... presimt eu ca in 2008 se v`a scrie multa istorie pentru cursele (i)legale din romania
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Va doresc un an nou fericit si plin de indepliniri !! La Multi Banii !!
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani NoSpeedLimit !!! La multi ani 2008, anul primului start:D !!
271 days 4 hours 0 minutes 26 seconds LEFT UNTIL THE FIRST START |
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani pentru toata lumea si cat mai multi cai putere. p.s. aveti grija sa nu va bubuie petarjele in ochi :)) :)) . glumesc. Bafta
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriti si sus paharul !!!
La multi ani NSL!!!:-) ;) ;) ;) |
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
De sarbatori toata lumea trimite mesaje cu La multzi ani si Sarbatori Fericite.
Intr-un moment de inspiratzie am compus un mesaj facut special pentru pasiunea noastra pentru masini. La indemnul lui Florica il pun acum si aici. La multzi ani! ''Maine anul se inoieste Si motorul se porneste, Si incep a-l ambala Flacari pe tobe a da, Se da startul, cursa mare, Cai mai multzi la fiecare, 4 Turbo, Compresoare, Doua cipuri fiecare, 8 pistoane puse-n V Si ca noi cine mai e? Sa traim, sa tunarim, 400 construim, La anu' si la multzi ani, VR6-le il am! '' DONU' La multzi ani tuturor! |
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
la multzi ani!
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
Un an nou plin de bucurii si impliniri tuturor! La multi ani!
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La multi ani tuturor si un an nou cat mai fericit !
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani ! ! !
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
la multi ani fericiti, multa sanatate si inplinirea tuturor dorintzelor!!!
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani !sanatate Si Multi Bani
|
Re: La Anu Si la Multi Cai !!!
La Multi Ani !!! scz pentru intarziere dar aku mi-am trezit si io . :lol: bautura asta ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning