31-12-07, 13:40
|
#31
|
No Speed Limit
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [BMW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...  Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P
|
pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.
|
|
|
31-12-07, 16:27
|
#32
|
Stage 3
Join Date: Jan 2004
Posts: 100
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
shi hidramat pe deasupra!!! asa ca e mult mai greu sa dai un drift!!!
Dar dc ne suparam noi BIX-ule adevaratzii cunoscatori sunt cei de la tastatura care se dau extrem in NFS =)) (era o aluzie la altcineva) hai sa ne vedem de ale noastre shi sa mai facem unul :P shi adevaratzii drifteri sa dea carculetze vb lu TEA ca acolo tre sa stii sa controlezi masina virat blana shi acceleratzia la podea gen 5-ul ala nou de aseara =))
__________________
Merg la risc asa ca FERITI-VA
Last edited by B-84-ZAR; 31-12-07 at 16:30.
|
|
|
31-12-07, 18:56
|
#33
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by bix
pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.
|
Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui.
|
|
|
31-12-07, 18:58
|
#34
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by GolfTuning
probabil nu ai vazut drift mix cand alaturi de noi a dat si tengu ...so..?!
|
Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi
|
|
|
31-12-07, 19:00
|
#35
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Apropo sa nu ma credeti ca`s ceva fan de`a lui sau prostii de alea, dar pur si simplu la drift`uri e super bun, manca pe oricare...doar cu asa ceva se ocupa...
|
|
|
31-12-07, 19:09
|
#36
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
nu te lauda nici`o data cu ce poate face altu ... crede`ma ca stiu mai bine ca tine ce face tengu
"Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui."
sa ma chemi si pe mine cand o sa faci macar ce a facut zaru in noaptea aia nu spun sa faci macar putina istorie cum a facut bixu
da nu`i nimic atat stim sa facem
va promit eu ca o sa facem altceva...
|
|
|
31-12-07, 19:34
|
#37
|
No Speed Limit
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [BMW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui. 
|
babalaule? adu p cine vrei sa mi demonstreze shi mie cum se vace un drift p gheatza (nu vezi ca nu ai nici o legatura? mai ai de mers de a bushelea pana sa ta ridici makar in genunki, nu in picioare!).............florika??? i a te rog copii ashtia si trimetei la somn!!!
|
|
|
31-12-07, 20:02
|
#38
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi 
|
Nu vad de ce il bagi pe Tengu in poveste asta , el este un drifter profesionist face asta zi de zi , are masini modificate special pentru drift si exact cum spune si BIX tu poti sa faci drift pe polei ? ? ?
Faceti si voi acolo la Baia Mare sa va vedem de ce sunteti in stare .
Va salut pe toti si va doresc un an nou fericit ! ! !
|
|
|
01-01-08, 03:52
|
#39
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 815
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [BMW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
mai marc antoniu, corneliu, sau cum iti zice...arata-mi tu un singur cerc facut cu bmw-ul in seara aia...vezi ca ceea ce ai vazut tu in jurul rondurilor se numesc drifturi, nu cercuri....vad ca nici macar diferenta intre ele nu o stii...imi imaginez ce cercuri faci tu in nfs...  )))pe asfalt, nu pe mazga si gheatza
iti spun eu ca nici tengu nu face pe gheatza mai mult de atat
|
|
|
03-01-08, 15:05
|
#40
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [RENAULT]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Hai ca nu mai are nici un rost, ca am primit avertisment, nush dc, n`am jignit eu pe nimeni, adica nu am inceput eu. Voi sunteti cei mai smecheri :-j
Succes la drifturi in continuare  )
|
eu zic sa iti vezi de treaba prietene...nu stiu ce te'a deranjat pe tine si ce legatura avem noi cu baietii de la baia mare...daca voiai sa arati ca sunteti superiori faceai un film replica si isi dadea lumea cu parerea care e mai tare...defapt...tu faci un sfert din ceea ce au facut TEA si ZAR'u in filmuletul asta ? astept cu nerabdare un filmulet cu ce stii tu sa faci la volan  zeitate rara ce esti...
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci 
Renault Megane II 1.9 dci 
Renault Clio Sport 2.0 16v
--------------------------------
Last edited by 59AFA; 03-01-08 at 15:09.
|
|
|
03-01-08, 22:27
|
#41
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of: [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Echipa de sprijin] [VW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Felicitari tuturor.
|
|
|
04-01-08, 18:51
|
#42
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 351
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Felicitari participantilor, vad c-a fost distractie pe cinste acolo.
Si, nu in ultimul rand, la mai multe (episoade ).
@CorneliuMarcu - la 19 ani, ar trebui sa inveti multe din ce vezi acolo, nu sa arunci cu noroi. Sau poate tu conduci de la 10 ani, masini de peste 150 de cai, caz in care imi cer scuze  )))
|
|
|
05-01-08, 00:06
|
#43
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
  Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [4Tuning International] [VW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Originally Posted by NSL_Florica
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare.
|
flo..tati.. pai si tgv ai uitat?   hai ca am inceput sa invat si eu arta a driftului  mai dureaza , omu cat traieste invata  te pupa nenea
|
|
|
05-01-08, 00:11
|
#44
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
  Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [4Tuning International] [VW]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
montaj oarecum slabutz, insa GOLF .. esti promitator in arta asta
2 la mana vreau si eu a doua melodie ( sunt de parere ca prima nici nu trebuia sa existe in filmulet )
3 la mana, bagatorii de seama care la 19 ani au si ei un fan sa se abtina si sa nu ma ia pe mine cu definitia driftului ca ce era acolo clar era drift ( nu conteaza daca era bun sau rau. ERA DRIFT )
4 la mana scuze bix dar baiatul cu LEONul galben ROCKS!!!! mi-a placut mult ce a facut ( tinand cont ca are si FWD )
|
|
|
05-01-08, 10:50
|
#45
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team]
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
o sa consider ca erai beat cand ai scris postu asta  ))
in primu rand a dat tea si zar nu bix si zar  si leonu e 4x4
GO TO SLEEP
|
|
|
|
|