Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > NoSpeedLimit Romania Club

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-07, 13:40   #31
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu View Post
Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri... Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P

pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.
bix is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 16:27   #32
B-84-ZAR

Stage 3
 
B-84-ZAR's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 100
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

shi hidramat pe deasupra!!! asa ca e mult mai greu sa dai un drift!!!
Dar dc ne suparam noi BIX-ule adevaratzii cunoscatori sunt cei de la tastatura care se dau extrem in NFS =)) (era o aluzie la altcineva) hai sa ne vedem de ale noastre shi sa mai facem unul :P shi adevaratzii drifteri sa dea carculetze vb lu TEA ca acolo tre sa stii sa controlezi masina virat blana shi acceleratzia la podea gen 5-ul ala nou de aseara =))
__________________
Merg la risc asa ca FERITI-VA

Last edited by B-84-ZAR; 31-12-07 at 16:30.
B-84-ZAR is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 18:56   #33
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by bix View Post
pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.
Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui.
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 18:58   #34
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by GolfTuning View Post
probabil nu ai vazut drift mix cand alaturi de noi a dat si tengu ...so..?!
Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 19:00   #35
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Apropo sa nu ma credeti ca`s ceva fan de`a lui sau prostii de alea, dar pur si simplu la drift`uri e super bun, manca pe oricare...doar cu asa ceva se ocupa...
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 19:09   #36
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

nu te lauda nici`o data cu ce poate face altu ... crede`ma ca stiu mai bine ca tine ce face tengu

"Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui."
sa ma chemi si pe mine cand o sa faci macar ce a facut zaru in noaptea aia nu spun sa faci macar putina istorie cum a facut bixu

da nu`i nimic atat stim sa facem

va promit eu ca o sa facem altceva...
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 19:34   #37
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu View Post
Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui.

babalaule? adu p cine vrei sa mi demonstreze shi mie cum se vace un drift p gheatza (nu vezi ca nu ai nici o legatura? mai ai de mers de a bushelea pana sa ta ridici makar in genunki, nu in picioare!).............florika??? i a te rog copii ashtia si trimetei la somn!!!
bix is offline   Reply With Quote
Old 31-12-07, 20:02   #38
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu View Post
Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi
Nu vad de ce il bagi pe Tengu in poveste asta , el este un drifter profesionist face asta zi de zi , are masini modificate special pentru drift si exact cum spune si BIX tu poti sa faci drift pe polei ? ? ?
Faceti si voi acolo la Baia Mare sa va vedem de ce sunteti in stare .
Va salut pe toti si va doresc un an nou fericit ! ! !
Guwy is offline   Reply With Quote
Old 01-01-08, 03:52   #39
tea_radu
BMW Driver

Stage 5
 
tea_radu's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 815
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[BMW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

mai marc antoniu, corneliu, sau cum iti zice...arata-mi tu un singur cerc facut cu bmw-ul in seara aia...vezi ca ceea ce ai vazut tu in jurul rondurilor se numesc drifturi, nu cercuri....vad ca nici macar diferenta intre ele nu o stii...imi imaginez ce cercuri faci tu in nfs...)))pe asfalt, nu pe mazga si gheatza
iti spun eu ca nici tengu nu face pe gheatza mai mult de atat
__________________
tea_radu is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 15:05   #40
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu View Post
Hai ca nu mai are nici un rost, ca am primit avertisment, nush dc, n`am jignit eu pe nimeni, adica nu am inceput eu. Voi sunteti cei mai smecheri :-j
Succes la drifturi in continuare )

eu zic sa iti vezi de treaba prietene...nu stiu ce te'a deranjat pe tine si ce legatura avem noi cu baietii de la baia mare...daca voiai sa arati ca sunteti superiori faceai un film replica si isi dadea lumea cu parerea care e mai tare...defapt...tu faci un sfert din ceea ce au facut TEA si ZAR'u in filmuletul asta ? astept cu nerabdare un filmulet cu ce stii tu sa faci la volan zeitate rara ce esti...
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------

Last edited by 59AFA; 03-01-08 at 15:09.
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 22:27   #41
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Felicitari tuturor.
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Old 04-01-08, 18:51   #42
InJust
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 351
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Felicitari participantilor, vad c-a fost distractie pe cinste acolo.
Si, nu in ultimul rand, la mai multe (episoade ).

@CorneliuMarcu - la 19 ani, ar trebui sa inveti multe din ce vezi acolo, nu sa arunci cu noroi. Sau poate tu conduci de la 10 ani, masini de peste 150 de cai, caz in care imi cer scuze )))
InJust is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 00:06   #43
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

Quote:
Originally Posted by NSL_Florica View Post
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare.
flo..tati.. pai si tgv ai uitat? hai ca am inceput sa invat si eu arta a driftului mai dureaza , omu cat traieste invata te pupa nenea
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 00:11   #44
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

montaj oarecum slabutz, insa GOLF .. esti promitator in arta asta
2 la mana vreau si eu a doua melodie ( sunt de parere ca prima nici nu trebuia sa existe in filmulet )
3 la mana, bagatorii de seama care la 19 ani au si ei un fan sa se abtina si sa nu ma ia pe mine cu definitia driftului ca ce era acolo clar era drift ( nu conteaza daca era bun sau rau. ERA DRIFT )
4 la mana scuze bix dar baiatul cu LEONul galben ROCKS!!!! mi-a placut mult ce a facut ( tinand cont ca are si FWD )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 10:50   #45
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: WakeUpBucharest DRIFT

o sa consider ca erai beat cand ai scris postu asta ))

in primu rand a dat tea si zar nu bix si zar si leonu e 4x4

GO TO SLEEP
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -