Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club]
No Speed Limit si Anonymous 31-03-2007
-Am dorit sa incepem 2007 in forta , am reusit primul mic eveniment auto in Bucuresti in cadrul TUNING DAY>
-Alaturi de prietenii nostri de la Anonymous Motorsport vom organiza speram noi cel mai tare eveniment de cercuri si burnout.
-Va asteptam pe toti acolo si nu uitati Membrii No Speed LImit la ora 10:00, Metro la standul nostru ne adunam pt organizare.
-Mai multe detalii:https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
Re: No Speed Limit si Anonymous 31-03-2007
prezent ... unde tre sa venim la metro otopeni acolo ....(dar lasa ca am vb cu uwe mic si ne intalnim undeva si nimerim noi ) acolo avem si noi locuri de parkare ....ca cred ca vin cu cielo ....sa se vad ca e de la club ... sa fie mai multe masini