![]() |
No Speed Limit si Anonymous 31-03-2007
-Am dorit sa incepem 2007 in forta , am reusit primul mic eveniment auto in Bucuresti in cadrul TUNING DAY>
-Alaturi de prietenii nostri de la Anonymous Motorsport vom organiza speram noi cel mai tare eveniment de cercuri si burnout. -Va asteptam pe toti acolo si nu uitati Membrii No Speed LImit la ora 10:00, Metro la standul nostru ne adunam pt organizare. -Mai multe detalii:https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html |
Re: No Speed Limit si Anonymous 31-03-2007
Akolo voi fii numai dak ma primiti :lol:
|
Re: No Speed Limit si Anonymous 31-03-2007
prezent ... unde tre sa venim la metro otopeni acolo ....(dar lasa ca am vb cu uwe mic si ne intalnim undeva si nimerim noi ) acolo avem si noi locuri de parkare ....ca cred ca vin cu cielo ....sa se vad ca e de la club ... sa fie mai multe masini ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:50. |
- Copyright 2026 4Tuning