Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > ITS - 2005 - Constanta

ITS - 2005 - Constanta International Tuning & Sound - Constanta - 14 August 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-05, 16:44   #1
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default NoSpeedLimit, LegalRacing, VantageMedia nu sunt parteneri


Exact cum arata si titlul e bina sa vedeti ca NSL, LR si VM nu sunt organizatori sau colaboratori ai tuning shoului de la Ct.
Am fost prin zona unde am purtat discutii si cules informatii despre organizare.Lafel nici C&C sau SuperCar ori COXtuning nu apar ca parteneri.
Exista o societate organizatoare care a cumparat servici de la diverse persoane in numele unor cluburi, dar atat.
Pentru a reusi sa scoata castanele din foc cu mana altora au apelat la \"mercenari\", oameni platiti sa lupte pentru ei). Cine sunt beneficiari nu conteaza nu vreau sa generez discutii inteminabile dar doresc sa se cunoasta adevarul.
Rog sa nu-mi fie sters acest mesaj de administratori sau moderatori pentru ca nu ar fi corect si civilizat.
Urez succes tuningshowlui dar ma indoiesc ca au partenerii cu cele mai bune intentii.
Nu e nimic urat sa castigi bani, dar sa-ti exploatezi prietenii sau simpatizantii e deplorabil.
aviator is offline   Reply With Quote
Old 05-08-05, 18:56   #2
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Si de asta nu poti dormi tu noaptea?? I-ti dorim vizionare placuta!!! preferabil la TV!
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 05-08-05, 19:22   #3
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default

Quote:
SEBASTIAN
oficial Legal Racing


Age: 33
Zodiac:
Joined: 07 Apr 2004
Posts: 2406
Location: BUCURESTI
Usergroups: None
Posted: Sun Jul 31, 2005 11:47 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------


Care ar fi punctele negative, de ce nu ar fi bine dupa care sunt adevaratele probleme?
Unde se greseste?
Vantage media va fi unul din parteneri importanti nu-i asa?_________________
Presedinte LEGAL RACING
sebastian@legalracing.ro


Quote:
irina
Cuzinet(e)


Age: 19
Zodiac:
Joined: 17 Mar 2005
Posts: 25
Location:
Usergroups: None
Posted: Mon Aug 01, 2005 1:22 pm Post subject: ha ha ha

--------------------------------------------------------------------------------

Daflyer, sa inteleg ca tu ai o mare problema cu noi, dupa modul tau de abordare nu??? nu zic, au fost unele greseli, ne-am cerut scuze in repetate randuri pentru asta. dar nu pot ingropa nicaieri faptul ca a fost cel mai mare show de tuning organizat pana acum!!! iar cel de la constanta va fi si mai mare. de dezamagiri nici nu punem problema, stim sigur ca tot ce am promis acum va fi acolo. nu facem concurs de sunet, asa ca nu am pomenit nimic de asta. ce ma deranjeaza e atitudinea ta total contra, care chiar mi se pare nejustificata. ai avut masina in concurs??? nu!! asa ca, ne vedem pe 14! .

in legatura cu concursul de viteza, de el se ocupa MR si NSL, si stati linistiti ca nu vor fi curse de soareci. Dimpotriva.

daca aveti intrebari legate de cursa,va rog sa l-e postati pe forum si o sa va raspundem.

cam atat deocamdata.
COMUNICAT OFICIAL
Cu stupoare am citit acest topic, apoi am citit intregul segment \"International Tuning & Sound - Constanta - 14 August\".
Am constatat ca, cu exceptia celor 2 post-uri de mai sus, NIMENI - aceasta insemnind NICI UN REPREZENTANT al VANTAGE MEDIA - nu a afirmat ca VANTAGE MEDIA este implicata in vreun fel (organizator, co-organizator, partener, etc.) in acest eveniment.

Cu aceasta ocazie, tinem sa reamintim (nu este prima data cind sintem pusi intr-o pozitie delicata datorata \"zvonacilor\") utilizatorilor 4tuning ca orice declaratie, in legatura cu VANTAGE MEDIA, venita din partea oricui cu exceptia subsemnatului (purtator de cuvint) este NULA SI NEAVENITA.

Multumim pentru intelegere,

VANTAGE MEDIA
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 12:12   #4
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Mercenari ? Moamaaaa ! \"MERCENARII IN BAZA NATO\" !!!! TARE RAU !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 12:17   #5
irina

Stage 2
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 39
Default .

.....mdah....ca de obicei nu ne simtim bine daca nu cautam nod in papura.... cautati baieti pana va arde soarele
ca sa clarificam lucrurile:

Midnight Racers si No Speed Limit sunt organizatorii cursei de viteza, inclusiv drifting si burn out, in cadrul ITS Constanta 2005.

Vantage Media nu sunt parteneri, dar ii asteptam cu mult drag sa participe.

Supercar , mai exact Revista COX . aici lucrurile stau asa : lansarea oficiala a revistei de tuning COX va avea loc in cadrul evenimentului ITS Constanta, 14 august 2005.

orice alte zvonuri sau informatii sunt total false.

)
irina is offline   Reply With Quote
Old 13-08-05, 09:08   #6
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Da nu suntem si nu vad nici un zvon aici totul e scris corect.
Ne bucuram ca nu suntem implicati in acest eveniment desi ar fi fost mult mai bine daca ne implicam exprimandu-ne punctul de vedere dintr-o faza primara.Cred ca experienta si stiinta noastra in a organiza evenimente auto ar fi avut mare importanta.
Nu am fi acceptat o cursa de 200m daca inteleg bine 150 accelerare si 50 franare, dar cu siguranta am fi facut ca si data trecuta pe 400m, pentru ca noi prin experienta acumulata reprezentam o mare garantie a masurilor de siguranta.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -