Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

Reply
 
Thread Tools
Old 03-04-08, 12:10   #361
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

SALVE DUPA CUM SPUNE RAZ INTALNIREA CD E DUMINICA VINEREA E INTALNIREA 4T SI CEI CARE VIN NOI SAU NU ACTIVEAZA INTR-UN CLUB.
CRYS DEOBICEI VINERI NE INTALNIM TOTI DIN CD SI NU NUMAI SI + CA VINERI LUMEA CARE NU E DIN IASI MAI PLEACA ACASA SI E PUTIN MAI GREU SA NE STRANGEM TOTI PE CAND DUMINICA NE PUTEM VEDEA CAM TOTI IN REST NUMA BENE SI SA NE VEDEM SANATOSI
__________________
NOD
mihay is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 12:18   #362
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

axel, pt inceput vino si la intalnirile de vineri, si o sa ne vedem si la cele de dumineca...
bakal is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 15:20   #363
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Duminica la 22.00 eu nu vin!

Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche!

Bine ...

Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani:

Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect.

Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ...

Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP!

Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes!

Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!!

Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ...

... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente!

La revedere!
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 15:29   #364
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Duminica la 22.00 eu nu vin!

Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche!

Bine ...

Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani:

Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect.

Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ...

Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP!

Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes!

Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!!

Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ...

... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente!

La revedere!
Crysty tata nu e bine ce faci eu sper ca acest poast sa nu il fi scris la nervi si la oboseala sau cine mai stie ce sper ca te-ai gandit bine la ceea ce faci si cum gandesti mie imi pare rau ca ai ajus la concluzia asta si nu cred caar fi trebuit sa ajungi sa faci asta dar vom mai discuta in particular sincer sper ca aceasta decizie sa fie revocabila si sa ne putem intalni sa discutam ce si cum iar asta o sa o putem face si intre 4 ochi si cu restul membrilor activi in IASI asta o putem face vineri sau duminica in rest gandestete bine ce vrei sa faci si sa ne vedem auzim cu bine
mihay is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 15:32   #365
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

mai vedem noi ce si cum faci tu......ca de obicei e doar gura de tine...vorbesti mult si degeaba.

cat despre continuatul frazei, sa stii ca nu bateam spre ana, ca nu-mi bat eu capu cu ea. daca tu esti dispus sa lingi unde ai scuipat, treaba ta. daca tu spui ca nu-ti e pieten cel care iti vrea binele si iti spune adevarul in fata... atunci iti doresc sa ai parte numaio de dusmani care sa te minta, sa-ti umfle egoul tau de maimutoi.

iti doresc o viata frumoasa, condusa de toata lumea in afara de tine, cum esti yu obisnuit. manipulatule
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 17:36   #366
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii te rog eu
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 10:13   #367
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii te rog eu
Kami stai flexat nui nik e o poveste care dureaza de ceva timp si sper eu ca se va termina cat de curand si sper ca la un rezultat bun pt ambii.
Crys e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si ce decizi hotararea care o ei nui o hotarare care dupa ceva timp o poti schimba o data iesit nu mai depinde de presedinte sau de vicepresedinte sau marog de conducere depinde de absolut toti membrii daca te poti intoarce sau nu deci eu spun sa te gandesti bine la ce vrei sa faci si incearca sa te vezi cu Razu si stabiliti o bariera intre voi si asa o sa fie bine .In rest aveti grija de voi si multa benzina in rezervoare cauciucui moi si usoare ca deacuma vine soare ) na ca mai fac si rame
mihay is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 14:55   #368
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Ce faci? Rāme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate rāmi pe acolo...
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 17:12   #369
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Quote:
Originally Posted by CRyS` View Post
Ce faci? Rāme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate rāmi pe acolo...
mai Crys vrei sa ma provoci chi draq faci te-ai hotarat ? e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si cum am mai vb cu tine in private ar fi bine sa vb si cu Razu sa va incheiati socotelile care le aveti si apoi sa e apucam si noi de treaba ca deja vine vara peste noi nu am facut mai nik nici in club nici in oras poate reusim sa ne adunam cu totii sa ne punem muschii la treaba si sa organizm si noi ceva frumos si legal si distractiv deci hai sa ne punem muschii creerul si kalutii la treaba
mihay is offline   Reply With Quote
Old 09-04-08, 00:54   #370
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Mānä caii vizitiu ...
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 09-04-08, 22:27   #371
AXEL_SS

Stage 4
 
AXEL_SS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 285
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Quote:
Originally Posted by mihay View Post
mai Crys vrei sa ma provoci chi draq faci te-ai hotarat ? e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si cum am mai vb cu tine in private ar fi bine sa vb si cu Razu sa va incheiati socotelile care le aveti si apoi sa e apucam si noi de treaba ca deja vine vara peste noi nu am facut mai nik nici in club nici in oras poate reusim sa ne adunam cu totii sa ne punem muschii la treaba si sa organizm si noi ceva frumos si legal si distractiv deci hai sa ne punem muschii creerul si kalutii la treaba
Bine zis... fara un efort comunitar nu iese nimic
AXEL_SS is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 12:01   #372
AXEL_SS

Stage 4
 
AXEL_SS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 285
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Salutare lume! Ne vedem azi? Vreau sa vin cu o propunere. Daca duminica viitoare e frumos afara, tine vremea cu noi, sa facem o iesire la un gratar. Ce spune-ti?
AXEL_SS is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 11:57   #373
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

Salve.

Vreau ca in 2-3 saptamani sa facem o intalnire la Iasi. Asta dupa ce iese masina de la vopsit si de la ITP. Sper sa gasim o duminica frumoasa si sa iesim la un gratar.

De la Suceava cred ca vom putea conta pe vreo 5-6 masini.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 14:43   #374
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

daca ar fi inainte de sesiune ar fi grozav
bakal is offline   Reply With Quote
Old 14-04-08, 21:27   #375
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi

deci ar fi prea tare sa facem o intalnire la IASI si ar fi bine sa incercam sa venim cati mai multi
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -