![]() |
Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare Iasi :D :shock:
|
Salutare. Ce ziceti, facem in week-end o mica iesire? Un gratarel ceva pana la urmatoarele legale? ;)
|
Salut
Ma bucur ca a mai aparut un nou club, sunt sigur ca va fi o atmosfera incendiara.. discutii aprinse, evenimente fierbinti :P
|
Din cate am inteles Alex vine duminica la Suceava. Veniti mai multi si iesim la o Iarba verde undeva. Oricum va asteptam.
|
si eu si eu :D
|
La ce ora ajungeti Duminica la Suceava?
|
deocamdata nu stim.. banuim ca in jur de 9-9:30 ;)
|
se anunta vreme faina la sv.deja zi e fain.va asteptam la metro in parcare?????????
|
yep :)
|
salutare
Trebuie sa incepem sa ne reorganizam in iasi ! (intalniri cat mai multe.)
|
pe saptamana viitoare nu e nici o intalnire ? ca atunci as putea veni si eu :D
daka ma primiti :P |
Cand stabiliti ceva clar sa ma anuntati si pe mine. Poate reusesc sa ajung.
|
sal
sa vedem ce si cum.
HolySoul normal ca te primim poate sa vina cine vrea nu este neaparat sa fie din CrazyDrivers cu atat mai mult pastram legatura si cu alte cluburi. |
cand facem si noi o intalnire?
|
Sambata.. sper.. lumea e libera.. anunt lumea acum ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning