Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

Alex23GAM 15-06-05 23:06

Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salutare Iasi :D :shock:

LaMishto 15-06-05 23:45

Salutare. Ce ziceti, facem in week-end o mica iesire? Un gratarel ceva pana la urmatoarele legale? ;)

AdiVirus 16-06-05 00:06

Salut
 
Ma bucur ca a mai aparut un nou club, sunt sigur ca va fi o atmosfera incendiara.. discutii aprinse, evenimente fierbinti :P

SV-05-YBG 16-06-05 08:42

Din cate am inteles Alex vine duminica la Suceava. Veniti mai multi si iesim la o Iarba verde undeva. Oricum va asteptam.

LaMishto 17-06-05 03:12

si eu si eu :D

SV-05-YBG 23-06-05 14:13

La ce ora ajungeti Duminica la Suceava?

LaMishto 23-06-05 14:26

deocamdata nu stim.. banuim ca in jur de 9-9:30 ;)

golf II 24-06-05 10:14

se anunta vreme faina la sv.deja zi e fain.va asteptam la metro in parcare?????????

LaMishto 24-06-05 14:06

yep :)

Alex23GAM 29-06-05 21:40

salutare
 
Trebuie sa incepem sa ne reorganizam in iasi ! (intalniri cat mai multe.)

HolySoul 30-06-05 00:29

pe saptamana viitoare nu e nici o intalnire ? ca atunci as putea veni si eu :D
daka ma primiti :P

SV-05-YBG 30-06-05 09:44

Cand stabiliti ceva clar sa ma anuntati si pe mine. Poate reusesc sa ajung.

Alex23GAM 30-06-05 13:49

sal
 
sa vedem ce si cum.
HolySoul normal ca te primim poate sa vina cine vrea nu este neaparat sa fie din CrazyDrivers cu atat mai mult pastram legatura si cu alte cluburi.

Alex23GAM 17-07-05 21:20

cand facem si noi o intalnire?

LaMishto 17-07-05 22:10

Sambata.. sper.. lumea e libera.. anunt lumea acum ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:21.

- Copyright 2026 4Tuning