Quote:
Originally Posted by Low_Ridah
Nu adu aminte de 8 martie ....saptamana viitoare e Sfantul Valentin ....si ...nu sunt $$$$$ ...  ...si de 8 martie nici nu vreau sa ma mai gandesc ...a mea cel putzin cred k o sa se multumeasca cu un gand bun .... 
|
Nu-ti fa probleme ca fete s-au obisnuit cu asemenea cadouri din partea ta

asa ca...nu`i nici o pb, stai linistit!

Anul acesta trebuie sa-i oferi si un zambet;
Si la tot mai multe fete in club.. :"> :"> :">