multumesc mult baieti si apreciez ca ati fost foarte "spontani" si am primit telefoane cu 2 zile inainte
oricum apreciez gestu si de baut dau vineri daca ma asteptati pana mai tarziu asa k am niste treaba... deci sa veniti cu taxiu
si la multi ani pentru alex blondu k azi e ziua lui
cu placere baieti, poate reusiti sa urcati si pozele si filmele pe sectiune pe bacau, la topicul dedicat intalnirii, va rog eu, pentru ca a fost un eveniment frumos
eu o sami fac 2 banere cu crazy drivers pt parbriz si luneta.. si cica ma ajunge aprox 150 bucata. cei la care ma duc cica fac si inscriptionari, vinyluri si tot ce vrei... dak mai vrea careva.. sami zica