hai sa ne organizam daca nu mai stig odata lumina si poate ne organizam,

, eu am vb cu AFA pt ca fost cam singurul care atunci cand am spus ca pot sa fac, era interesat si cu el am discutat mai multe, daca exista un anume model, si stefan sau cine zici u nu este de acord cu stikerele din prezent(nici eu nu stiu cum arata), sa spuna DA ca raspuns la intrebarea topicului, si sa deschida altul si sa se exprime si prin poze, cum ar vrea sa arate un stiker din CD ok?, facem ce ne taie capul pt ca se fereste toata lumea sa deschida un post nou, inclusiv eu pt ca aud de la unu si altu ca exista cate ceva si sa nu facem cum ne taie capul... deci nu mai macanitzi in continuare, inchidetzi topicul, si cine e la comanda sa deschida si sa puna modele ok?
atunci am sa fac si eu sau am sa postez cu ceea ce am facut eu.
juice all