|
View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
|
desigur
|
  
|
76 |
69.09% |
bineinteles
|
  
|
34 |
30.91% |
28-09-06, 18:24
|
#1846
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [RENAULT]
|
Re: Facem si noi stikerele pt masini !?!?!?
Quote:
Originally Posted by cioky
da eu nu stiu de ce o lalaiti atat?
sa faca cineva ceva...  pt k baietii din bucuresti nu mai pot sa stea asa... k au venit oameni noi si tot intreaba de stikere si alte cele... si dupa ce k ne chinuim sa aducem oameni chiar si din alte cluburi sa plece din cauza la niste stikere amarate...
vreau sa zic k avem planuri marete  adik dupa ce alegem sigla vrem sa facem stikere sa facem niste tricouri(sau bluze k a venit toamna) si alte chestii...
deci face cineva un pool sau cum s-o numi k sa putem sa votam? eu unu nu ma pricep k faceam...
facem o lista cu niste modele de stikere... si supunem la vot...
si stikeru parerea mea sa nu fie numai un simplu scris k mi se pare urat si toate cluburile au sigla rotunda... macar asa sa o facem si noi si daca vreti sa mai faceti si altceva reprezentativ e ok... de ex cum au cei de la anonimus semnu intrebarii ala si codu ala de bare... ceva de genu da macar sigla sa o facem prima oara
sper k nu v-am plictisit da m-am saturat 
|
asa e cioky...masinile tipa dupa stickere...plus de asta , vin oamenii la pescarush si ne intreaba dak aici e vreun club sau suntem stransi asa aiurea...
|
|
|
29-09-06, 10:22
|
#1847
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 358
|
Re: Facem si noi stikerele pt masini !?!?!?
ok, ca sa se stie am vb cu afa aseara, si o sa vb si in seara asta cand ne vdm, si o sa ne apucam sa facem amandoi ce ne taie capul, eu am sa fac si cate o mostra in culorile clubului, desi sincer sa fiu sunt culor cu care greu faci ceva reusit....
|
|
|
29-09-06, 13:59
|
#1848
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
mda dar pan akum nu ma contactat nimeni dar dak nu vor..asta e
|
|
|
30-09-06, 13:27
|
#1849
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Quote:
Originally Posted by aleks
|
aleks tu ai RRR la numar? cred ca te`am vazut in iasi . frumos bmw`ul daca e a tau
|
|
|
30-09-06, 13:32
|
#1850
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of: [Crazy Drivers] [DACIA] [FORD]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
ESPinoza, numarul lui la masina este ADV (Aleks te salut pe aceasta cale )
|
|
|
01-10-06, 11:05
|
#1851
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [RENAULT]
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Quote:
Originally Posted by cioky
baieti eu m-am gandit...
daca vreti mergem pe 24-25-si 26 la mine la tara sunt vreo 70 de km pana acolo... drumul spre alexandria
nu sta nimeni acolo... suntem singuri aproape 
facem gratare ceva...  astept pareri
|
fara gratare..bautura la greu  silm , ai zis k ma pui in cap , da? :P
|
|
|
01-10-06, 19:46
|
#1852
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Quote:
Originally Posted by 59AFA
fara gratare..bautura la greu  silm , ai zis k ma pui in cap , da? :P
|
da mha da nu uit.. pai stai frate ce sunt io mi-am adus aminte si ffa si cvj vor sa o puna cu mine la bautura
|
|
|
02-10-06, 13:18
|
#1853
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,006
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Cioky mergem la tine la tzara dar sa nu se lase cu scandal ... k stiu cum e pe la tzara ... k zic aia ca am venit sa le luam femeile  ... am patito .. si 70 km nu sant multi ....  .. mai vb
|
|
|
02-10-06, 16:37
|
#1854
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
eu zic ca super beton la cioky la tzara akum ramane dak vrea si alexblondu si cioky bineinteles
|
|
|
02-10-06, 18:01
|
#1855
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [RENAULT]
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Quote:
Originally Posted by Rebel_Boy
Cioky mergem la tine la tzara dar sa nu se lase cu scandal ... k stiu cum e pe la tzara ... k zic aia ca am venit sa le luam femeile  ... am patito .. si 70 km nu sant multi ....  .. mai vb
|
pai dak sunt doar 70km poate sa iasa si scandal man  ) k dam cu fuga pana la bucuresti in ei
|
|
|
02-10-06, 21:56
|
#1856
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Re: Tech Warrior
Quote:
Originally Posted by aleks
mai exista ceva din clanul tau stefan? 
|
nu am mai verificat de ceva timp
|
|
|
02-10-06, 22:08
|
#1857
|
|
NoSpeedLimit Romania Club Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
deci .... unde mergem ... nu furam femei le f..... stii voi ... dar unde mergem mai baieti
|
|
|
02-10-06, 23:07
|
#1858
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Ma sper sa imi repar si eu masina pana atunci,si ideea cu plecatul la tara la cioky eu zik k e geniala ,ne destrabalam si noi p acolo k si asa nu ne stie nici draq
__________________
Un sofer adevarat tre' sa stie k masina are si frana nu numai volan si acceleratie !!!! 
Ubh is back....incet si sigur
|
|
|
02-10-06, 23:28
|
#1859
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [RENAULT]
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
Quote:
Originally Posted by ionutz_ubh
Ma sper sa imi repar si eu masina pana atunci,si ideea cu plecatul la tara la cioky eu zik k e geniala ,ne destrabalam si noi p acolo k si asa nu ne stie nici draq 
|
pe noi nu..dar pe saracu' cioky...
|
|
|
03-10-06, 00:01
|
#1860
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: Lume,lume ... atentie mare ...
 ) daca vreti mergem acolo... eu sunt deacord k altfel nu va mai ziceam...
scandal nu o sa iasa acolo stati linistiti... asta daca nu va apucati sa-i luati la bataie pe aia k altfel nu e nimik... si in al doilea rand trebuie sa tina si vremea cu noi un pic... k sincer nu prea am unde sa va bag in casa pe toti  da ne descurcam noi
|
|
|
|
|