Re: cine vrea copilu k sigla?
Quote:
Originally Posted by Alex23GAM
salut,
Poate facem si noi o adunare supunem toti la vot locatia in 2 -3 sapt ce parere aveti??
|
Ar cam trebui sa facem si anu asta o intalnire crazy drivers ceva mai marisoara...poate reusim sa ne intalnim toti (inclusiv bucuresti si cluj)....ceva idei pt locatii? Eu as propune Bacaul poate reusesc sa ajunga si cei de la bucuresti, distanta fiind mai mica
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
|