eu din pakte voi lipsi mai mult k sigur d la eveniment deoarece azi am tractat masina la service....si are nijte probleme kre nu se pot rezolva in timp util...deci nu voi semna condica
__________________
Un sofer adevarat tre' sa stie k masina are si frana nu numai volan si acceleratie !!!!
Ubh is back....incet si sigur
Ma problema e k sunt mai multe probleme,nu mai porneste.....nu mai am frane.....s-a busit directia....si cred si pompa d ulei...si nu mai stiu ce o mai fi...
MI-a venit o idee hai sa facem pe net un server de u2 sa jukam toti din club sa facem concursuri! ce zice-ti?? programele vi le dau eu un buzz pe mess. id il luati de la semnatura
__________________
e30 forever love!
e34 first love!