Oamenilor ... uite la ce ma gandeam io acum ... k sigla aia cum a pus aditza pe forum aia a doua ... sa o facem sigla clubului .. iar aia cum o am io pe luneta sa si-o faca fiecare care vrea ceva asa mare cum e UBH ... adik care vrea ceva mai extravagant sa isi faca cum am eu ... cine vrea mai discret ... o face paia mica ... in concluzie io zic ca ar fii cel mai bine sa facem paia mica pt toata lumea si sa ni le lipim .. si cum am mai spus paia mare o face doar cine vrea , pt ca mai mult k sigur sant multi care nu vor sa-si mazgaleasca prea mult masina si le respect dorinta .. CONCLUZIE !!! .. parerea mea e sa o faceam pe a doua k sigla .. e super marfa ..
auziti voi tre sa va ganditi ca dak sunt deacord toti membrii sigla facuta de adytza o sa fie sigla clubului..... acu tre sa vorbiti si cu restu membrilor (stefan, aleks, la mishto, alex GAM, cu cei din cluj..)