Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Nici eu nu ascult. Dar este bine ca apar masinile noastre. Chiar nu imi plac manelele de nici o culoare, nici macar la betie. Dar fiecare are dreptul sa asculte ce vrea.
Nu mi-a fost tare usor sa stau pana la 3 dimineata si sa ascult manele dar sincer m-am distrat super bine cand am fost la filmari.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost
Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)
Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani