Faceti fratilor

.. io nu ma mai agit

) ... al meu e deja ready ...

... app mai era o idee si aceea e sa nu mai facem asa mare cum il am io acum .. faceam doar un copilas dala dar mai micut adika de vreo 20 cm innaltine si 15 latine si il puneam sus in colt k poate unii nu vor sa-si mazgaleasca luneta cu ceva asa mare .. si la ala mic deasupra scriam Crazy si jos Drivers asa pe rotund

...si scrisul sa fie cum a dat examplu aditza ..