|
View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
|
desigur
|
  
|
76 |
69.09% |
bineinteles
|
  
|
34 |
30.91% |
08-08-06, 10:43
|
#1651
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
ai dreptate aleks ar fi un lucru bun sa participam si sa ne reprezentam clubul eu o sa incerc sa vorbesc cu cei din bucuresti si sa stabilim si cred ca facem o echipa buna
|
|
|
08-08-06, 10:45
|
#1652
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
partea cu premiatul cred ca e deajuns ca ne reprezentam clubul si speram sa o facem bine oricare ar fi competitia la care luam parte, dar daca se stabileste alt ceva nu am nimic in potriva eu unul sunt dispus sa intru la joc
|
|
|
08-08-06, 12:03
|
#1653
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
eu unu ma bag... da cel mai bine vorbim vineri cand ne intalnim  si facem si antrenamentu  k am eu mingie in masina
|
|
|
08-08-06, 12:14
|
#1654
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
cioky hai sa vorbim pana vineri pentru ca unul dintre organizatori a cerut confirmarea inscrierii
Quote:
|
Originally Posted by B|shOp-VR6
Echipele care s-au anuntat ( 4SS, Evo, Vroom, Insomnia, MR, Insane, Crazy, echipa din afara cluburilor) sa reconfirme participarea si sa-mi comunice o persoana de contact. Multumesc!
|
suntem 8 echipe cele 7 cu noi si una alcatuita din baietii de pe forum
|
|
|
08-08-06, 12:18
|
#1655
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
tre sa stabilim cine participa : ata e regulamentul:
Conditii de inscriere:
Echipa va contine 6 jucatori + 2 rezerve (daca se doreste, nu obligatoriu)
Inscrierea va fi de 200 000 lei/jucator.
Cluburile doritoare isi vor alege un purtator de cuvant care va trimite lista cu numele jucatorilor reprezentativi clubului.
Terenul este cu iarba sintetica, porti cu plasa etc.
Regulament:
Se vor face 2 grupe a cate 4 echipe (daca sunt 8 echipe, readaptandu-se in funcite de numarul echipelor). Se vor juca meciuri in grupe, pe puncte, iar primele 2 clasate vor trece mai departe, jucand semifinalele, apoi finala mica si finala.
Se vor juca 2 reprize a cate 10 min (sau 15) cu pauza de 5 minute.
Castigatorii vor primii cupa campionatului oferita de Anonymous MotorSport!
tre sa fim minim 6 ceea ce nu cred ca e o problema de aceea vreu sa va anuntati si sa stiu daca anunt inscrierea.
|
|
|
08-08-06, 12:21
|
#1656
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
terenul este pe la piata delfinului in pantelimon iar acei bani sunt necesari pentru inchirierea terenului si cupa care va fi acordata castigatorilor.
|
|
|
08-08-06, 12:23
|
#1657
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
haideti cu raspusul ca tre sa ne pregatim deja suntem doi eu si cioky asteptam intariri, si spuneti odata daca confirmam inscrierea.
|
|
|
08-08-06, 15:00
|
#1658
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
chiar nu mai vrea nimeni?????
|
|
|
08-08-06, 15:46
|
#1659
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
eu... prezent...si ceilalti cred da e cam devreme pentru ei
cand trebuie sa dam un raspuns?
|
|
|
08-08-06, 15:48
|
#1660
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
deci macar 6...
deci eu cu vio si mai e tipu cu loganu albastru k apara bine 
daca vrei 
si inca 3 macar
|
|
|
08-08-06, 17:29
|
#1661
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
cioky e bine cred ca azi sau maine tre sa dam un raspuns
|
|
|
08-08-06, 17:57
|
#1662
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
pai e ok cred... deci ne bagam
|
|
|
08-08-06, 17:58
|
#1663
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 273
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
anunt 
daca stiti si voi vreu bmw 318 sau 320 pisicuta de vanzare pe la vreo 5000 5500 euro va rog sa ma anuntati si pe mine  pls
|
|
|
08-08-06, 21:53
|
#1664
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
may cu fotbalul s-ar putea sa a bag si eu dar knd este ??si p la ce ore?un rasp sigur il dau maine seara...
|
|
|
08-08-06, 22:02
|
#1665
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,678
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [2 Roti] [RENAULT]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
de jucat am inteles ca se va juca pe la 20:00 sau dupa ora asta si va fi in weekend
|
|
|
|
|