scuze de off topic, p_vio ai grija ce postezi pe forum, ca se plang unii moderatori de faptul ca scrii aiurea, si ca vorbesti "pe de rost"
eu iti spun ca sa t ajut, n-am nimic cu tine
cat despre logoul lui aditza
e ok, mai putin semafoarele alea... pare prea incarcat...
spun si eu...