|
View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
|
desigur
|
  
|
76 |
69.09% |
bineinteles
|
  
|
34 |
30.91% |
21-06-06, 15:01
|
#1441
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
sa fie, si la mult mai mare
|
|
|
21-06-06, 15:37
|
#1442
|
Stage 3
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
God.. probabil mintile voastre fac nani ziua-n amiaza mare.
@Vladut: cine a zis de schimbarea siglei? Este aceeasi, doar ca pe alt fundal. Ori altfel sunt curios cum va arata sigla pe care tu ai pus-o pe parasolarul lui alex gam, care este negru.
@Nitr0: cand o sa sari direct de la Photoshop la GIMP Image Editor (editorul de imagini din linux) si faci o chestie in graba si la nervi, iti ascult cu placere opiniile. Pana atunci cred ca datorezi cuiva niste scuze. Si NU VREAU NEGRU CA SA MA PLIMB CU EL PE STRADA, VREAU PENTRU CA ASA IMI PLACE MIE! ALTE COMENTARII?
|
|
|
21-06-06, 15:43
|
#1443
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
gata ma atata cearta, nu ajungem nicaieri vedem ce zice si vladutzzz si ceilalti si cel mai bine sa se faca un poll si gata !cel putin pe mine nu ma intereseaza culoarea, dar nici sa fie roz  )
__________________
Opel Calibra Turbo 4X4
|
|
|
21-06-06, 15:48
|
#1444
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
8852 ai linux? fain
|
|
|
21-06-06, 16:31
|
#1445
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of: [Crazy Drivers] [DACIA] [FORD]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Vladutzz sau Cristi , cand faceti tricourile luati-ma si pe mine in considerare cu unul si va dau banii duminica la cursa. Faceti marimea lui nitro sau a lui hellboy
|
|
|
21-06-06, 16:36
|
#1446
|
|
Crazy Drivers Members
Stage 3
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
da mersi... chiar mie un L mi-ar sta ca pe 50cent  nitro vin la tine azi sau maine shi-ti dau un tricou alb....
faceti un poll fratilor shi nu va mai certati atata...
__________________
De ce sa bei si sa conduci... cand poti sa fumezi si sa zbori...
Speed has only one limit...death!
Scriu cu mana, dar spun cu sufletul ce gandesc cu mintea!
|
|
|
21-06-06, 16:50
|
#1447
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of: [Crazy Drivers] [DACIA] [FORD]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Fratilor ce tot atata cearta? Faceti pana maine un poll si daca iese invingator tricoul alb se pune sigla actuala, iar daca o sa castige tricoul negru se va imprima sigla asta Si gata cearta ca nu e constructiva!
|
|
|
21-06-06, 17:19
|
#1448
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Buna idee....s-a dat azi comanda de tricouri.
Vor fi roz cu dungi verzi, pe spate va fi inscriptionat crazy drivers cu caractere portocalii, iar sub sigla va fi mickey mouse, iar in fata tweety. E multumita toata lumea??????
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
|
|
|
21-06-06, 18:04
|
#1449
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Quote:
|
Originally Posted by Yonut21
Fratilor ce tot atata cearta? Faceti pana maine un poll si daca iese invingator tricoul alb se pune sigla actuala, iar daca o sa castige tricoul negru se va imprima sigla asta Si gata cearta ca nu e constructiva!
|
Nu ti se pare schimbata sigla ? Ma oameni buni SIGLA e pe fundal ALB asa e ea! nu ai ce sa ii faci. Eu propun sa isi faca fiecare in parte stiti tot ce trebuie scris. Faceti-va singuri ca asa vad k nu se poate nu putem sa ne organizam oleak.
8852 scuze dar si eu eram nervos nu numai tu
Cat de tricouri faceti-va singuri k puteti sa mergeti pana la musatini sau warpnet cu un tricou sau 2 daca vreti alb si negru.
Am sa incerc sa ma abtin sa mai postez aici k scandalu e prea mare pt o culoare de tricou doamne!
Sau nu mai facem deloc! cel mai bine. Avem legitimatii.
|
|
|
21-06-06, 18:55
|
#1450
|
Stage 3
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Quote:
|
Originally Posted by Vladutzzz_sv
E multumita toata lumea??????
|
Nope, eu o sa mi-l fac singur.
@SiLoTh: da, am linux
|
|
|
21-06-06, 19:19
|
#1451
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
a ramas putin timp pana la cursa , avem legitimati deci noi intre noi ne cunoastem
*iar cei care pot sa isi faca singuri tricouri !
|
|
|
21-06-06, 20:00
|
#1452
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
Quote:
|
Originally Posted by 8852
Nope, eu o sa mi-l fac singur.
@SiLoTh: da, am linux
|
Nu prea stiu cine esti. Dar fa-ti naibii tricou cum vrei tu insa nu va fi tricou crazy drivers. Oare de ce dracu tot timpul tre sa fie cineva care sa fie impotriva tuturor????? Din cate stiu eu avem o sigla, si asa a fost schimbata, mai vreti sa o schimbam o data doar pt ca nu va place culoarea unui tricou????? Ati spus ca doar nu schimbam sigla ci culorile....oare nu e cam acelasi lucru???? Deci ca sa multumesc pe toata lumea imi fac tricou ROZ sa nu fie nici alb nici negru
|
|
|
21-06-06, 20:30
|
#1453
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 650
Member of: [RENAULT]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
mai fratilor de ce draq atata cearta pentru nimik. Acum 1 saptamana erati deacord cu tricouri albe. A venit cineva cu ideea de a fii negre si toti vreti negre. deci haideti sa incetam cu cearta si sa ajungem la o intelegere. pentru inceput sa ramana tricourile albe iar cu timpul sa facem si negre. eu zic ca e timpul sa va ganditzi bine daca vreti sa aveti tricouri duminica ca daca o tineti asa nu faceti nimik.
__________________
|
|
|
21-06-06, 21:27
|
#1454
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
care are un tricou alb sa`mi dea si mie ?
|
|
|
21-06-06, 21:28
|
#1455
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 331
Member of: [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tricouri Crazy Drivers
salut,
ce conteaza culoarea.. hai sa fim seriosi nu mai va certati din nimicuri..
|
|
|
|
|