Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
desigur 76 69.09%
bineinteles 34 30.91%
Voters: 110. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-06, 15:01   #1441
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: cafeneaua membrilor crazy drivers

sa fie, si la mult mai mare
aleks is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 15:37   #1442
8852

Stage 3
 
8852's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

God.. probabil mintile voastre fac nani ziua-n amiaza mare.
@Vladut: cine a zis de schimbarea siglei? Este aceeasi, doar ca pe alt fundal. Ori altfel sunt curios cum va arata sigla pe care tu ai pus-o pe parasolarul lui alex gam, care este negru.
@Nitr0: cand o sa sari direct de la Photoshop la GIMP Image Editor (editorul de imagini din linux) si faci o chestie in graba si la nervi, iti ascult cu placere opiniile. Pana atunci cred ca datorezi cuiva niste scuze. Si NU VREAU NEGRU CA SA MA PLIMB CU EL PE STRADA, VREAU PENTRU CA ASA IMI PLACE MIE! ALTE COMENTARII?
8852 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 15:43   #1443
St3FaN

Stage 5
 
St3FaN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

gata ma atata cearta, nu ajungem nicaieri vedem ce zice si vladutzzz si ceilalti si cel mai bine sa se faca un poll si gata !cel putin pe mine nu ma intereseaza culoarea, dar nici sa fie roz )
__________________
Opel Calibra Turbo 4X4
St3FaN is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 15:48   #1444
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

8852 ai linux? fain
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 16:31   #1445
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Vladutzz sau Cristi , cand faceti tricourile luati-ma si pe mine in considerare cu unul si va dau banii duminica la cursa. Faceti marimea lui nitro sau a lui hellboy
Yonut21 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 16:36   #1446
HellBoy
Crazy Drivers Members

Stage 3
 
HellBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

da mersi... chiar mie un L mi-ar sta ca pe 50cent nitro vin la tine azi sau maine shi-ti dau un tricou alb....

faceti un poll fratilor shi nu va mai certati atata...
__________________
De ce sa bei si sa conduci... cand poti sa fumezi si sa zbori...

Speed has only one limit...death!

Scriu cu mana, dar spun cu sufletul ce gandesc cu mintea!
HellBoy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 16:50   #1447
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Fratilor ce tot atata cearta? Faceti pana maine un poll si daca iese invingator tricoul alb se pune sigla actuala, iar daca o sa castige tricoul negru se va imprima sigla asta Si gata cearta ca nu e constructiva!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	banner.jpg
Views:	47
Size:	42.6 KB
ID:	117029  
Yonut21 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 17:19   #1448
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Buna idee....s-a dat azi comanda de tricouri.
Vor fi roz cu dungi verzi, pe spate va fi inscriptionat crazy drivers cu caractere portocalii, iar sub sigla va fi mickey mouse, iar in fata tweety. E multumita toata lumea??????
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 18:04   #1449
Nitr0

Stage 5
 
Nitr0's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Quote:
Originally Posted by Yonut21
Fratilor ce tot atata cearta? Faceti pana maine un poll si daca iese invingator tricoul alb se pune sigla actuala, iar daca o sa castige tricoul negru se va imprima sigla asta Si gata cearta ca nu e constructiva!

Nu ti se pare schimbata sigla ? Ma oameni buni SIGLA e pe fundal ALB asa e ea! nu ai ce sa ii faci. Eu propun sa isi faca fiecare in parte stiti tot ce trebuie scris. Faceti-va singuri ca asa vad k nu se poate nu putem sa ne organizam oleak.

8852 scuze dar si eu eram nervos nu numai tu

Cat de tricouri faceti-va singuri k puteti sa mergeti pana la musatini sau warpnet cu un tricou sau 2 daca vreti alb si negru.

Am sa incerc sa ma abtin sa mai postez aici k scandalu e prea mare pt o culoare de tricou doamne!


Sau nu mai facem deloc! cel mai bine. Avem legitimatii.
__________________
www.crazydrivers.net

_______________
Killer On The Road
Nitr0 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 18:55   #1450
8852

Stage 3
 
8852's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Quote:
Originally Posted by Vladutzzz_sv
E multumita toata lumea??????
Nope, eu o sa mi-l fac singur.
@SiLoTh: da, am linux
8852 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 19:19   #1451
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

a ramas putin timp pana la cursa , avem legitimati deci noi intre noi ne cunoastem
*iar cei care pot sa isi faca singuri tricouri !
TND--TEAM is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 20:00   #1452
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

Quote:
Originally Posted by 8852
Nope, eu o sa mi-l fac singur.
@SiLoTh: da, am linux
Nu prea stiu cine esti. Dar fa-ti naibii tricou cum vrei tu insa nu va fi tricou crazy drivers. Oare de ce dracu tot timpul tre sa fie cineva care sa fie impotriva tuturor????? Din cate stiu eu avem o sigla, si asa a fost schimbata, mai vreti sa o schimbam o data doar pt ca nu va place culoarea unui tricou????? Ati spus ca doar nu schimbam sigla ci culorile....oare nu e cam acelasi lucru???? Deci ca sa multumesc pe toata lumea imi fac tricou ROZ sa nu fie nici alb nici negru
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 20:30   #1453
aDytZa_1989
Renault Driver

Stage 5
 
aDytZa_1989's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 650
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

mai fratilor de ce draq atata cearta pentru nimik. Acum 1 saptamana erati deacord cu tricouri albe. A venit cineva cu ideea de a fii negre si toti vreti negre. deci haideti sa incetam cu cearta si sa ajungem la o intelegere. pentru inceput sa ramana tricourile albe iar cu timpul sa facem si negre. eu zic ca e timpul sa va ganditzi bine daca vreti sa aveti tricouri duminica ca daca o tineti asa nu faceti nimik.
__________________
aDytZa_1989 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 21:27   #1454
St3FaN

Stage 5
 
St3FaN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

care are un tricou alb sa`mi dea si mie ?
St3FaN is offline   Reply With Quote
Old 21-06-06, 21:28   #1455
Alex23GAM
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Alex23GAM's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 331
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Tricouri Crazy Drivers

salut,
ce conteaza culoarea.. hai sa fim seriosi nu mai va certati din nimicuri..
Alex23GAM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -