stefan... ai facut rost de nr lu george checherita??? dak nu iti dau eu nr lui... ca sunt prieten cu nepotu-su... ajtept maine sa imi zici dak ai vb cva cu el
nu se face asa... trebuie sa te duci la identitati membri si sa postezi acolo ceva din datele tale personale si mai trebiue sa mergi la agenda crazy drivers sa lasi si acolo un numar de telefon .Dupa aia trebuie sa dai sign up la usergroups din meniul principal
mai trebuie sa mergi la "agenda crazy drivers" sa lasi un numar de telefon sa stim cum te gasim in caz de ceva...dar nu e obligatoriu... sa vii pe la intalniri care se fac la benzinaria ODN sambata pt a nu vi numai un nume pe forum ..