Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
Intalnire 21 august 2005 Suceava
Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).
Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.
Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost
Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)
Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
De ce nu citesti totul?
Quote:
Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).
Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.
Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.