![]() |
Intalnire 21 august 2005 Suceava
Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).
Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate. Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin. |
ar fi frumos la cetate
eu sunt pro Cetate si de venit sper sa ajung eu vreau numaidecat sa ajung numai sa pot ca am putina treaba |
Ma gandesc ca sambata la 5 poti sa iti eliberezi o ora sa vii sa te intalnesti cu noi.
|
mai YBG eu chiar vreau sa ajung
si sper sa ajung sa nu crezi ca nu vreau |
Glumeam.
Hi Hi HI |
daca mai este vreun minor vin si eu
|
Nu vad de ce nu ai veni. Te asteptam
|
la odn jos?
|
De ce nu citesti totul?
Quote:
|
Re:
tre sa aduc si cotizatia?:P
|
Stiu ca este o veste trista dar:
YEP |
10 lei noi, nu?
|
da
|
ok , o sa fiu prezent cu bicicleta:P
|
si eu o sa fiu prezent! si vezi stef! pana la urma tot la cetate ne int! asa cum am vrut eu prima oara :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning