Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Intalnire 21 august 2005 Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7331-intalnire-21-august-2005-suceava.html)

SV-05-YBG 16-08-05 08:31

Intalnire 21 august 2005 Suceava
 
Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).

Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.

Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.

sv-84-ADR 16-08-05 20:34

ar fi frumos la cetate
eu sunt pro Cetate
si de venit sper sa ajung
eu vreau numaidecat sa ajung
numai sa pot ca am putina treaba

SV-05-YBG 17-08-05 07:44

Ma gandesc ca sambata la 5 poti sa iti eliberezi o ora sa vii sa te intalnesti cu noi.

sv-84-ADR 17-08-05 14:35

mai YBG eu chiar vreau sa ajung
si sper sa ajung
sa nu crezi ca nu vreau

SV-05-YBG 17-08-05 14:37

Glumeam.

Hi Hi HI

SiLoTh 17-08-05 15:01

daca mai este vreun minor vin si eu

SV-05-YBG 17-08-05 15:23

Nu vad de ce nu ai veni. Te asteptam

SiLoTh 17-08-05 15:56

la odn jos?

SV-05-YBG 17-08-05 15:58

De ce nu citesti totul?

Quote:

Salutare tineret revolutionar. Se cam termina concediile asa ca ar fi cazul sa ne intalnim sa mai stam de vorba (si sa strangem si cotizatiile ..... acuma sa vad care mai vine la intalnire).

Asa ca propun ca sambata, la ora 5 sa ne intalnim la un pahar de vorba. De asemenea, ma gandesc sa schimbam locatia si sa ne vedem la Terasa la Cetate.

Astept pareri si de asemenea sa dea cu subsemnatul aici pe forum cei care vin.

SiLoTh 17-08-05 16:01

Re:
 
tre sa aduc si cotizatia?:P

SV-05-YBG 17-08-05 16:02

Stiu ca este o veste trista dar:

YEP

SiLoTh 17-08-05 16:03

10 lei noi, nu?

SV-05-YBG 17-08-05 16:04

da

SiLoTh 17-08-05 16:05

ok , o sa fiu prezent cu bicicleta:P

KAmikazee2005 17-08-05 16:36

si eu o sa fiu prezent! si vezi stef! pana la urma tot la cetate ne int! asa cum am vrut eu prima oara :)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning