Am o idee ... cine are hartie de scos poze la imprimanta .... stiti k este hartie speciala pentru poze ....de ce nu luam cateva foi dinalea si scoatem ozele pe le ... am iesi mult mai ieftin .... si faza e k atunci cand te duci la fotograf tot aia iti face .... nu e diferenta !!! Sunt in METRO foi dinalea .