Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Poze tip buletin pentru legitimatii. (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/8396-poze-tip-buletin-legitimatii.html)

SV-05-YBG 26-09-05 11:12

Poze tip buletin pentru legitimatii.
 
Salutare baieti.

Pana sambata haideti sa strangem de la cei care voi cate 1 buc. poza tip buletin pentru a face legitimatiile. Acestea se vor face la Arond din banii stransi din cotizatii. Prioritate vor avea cei care au platit cotizatia.

SiLoTh 27-09-05 16:08

am fost si m-am interesat si costa 50000 lei poza tip buletin si ti-o da peste o zis si 100000 lei la minut

SV-05-YBG 27-09-05 16:27

si cum propuneti sa facem?

sa incercam sa mergem pe varianta cu pozele scanate si puse direct pe legitimatii?

ca se poate si asa fara nici o problema.
eu ma gindisem la varinta cu poze tip buletin pentru ca era mai elegant.

Low_Ridah 27-09-05 19:18

Apoi dak vrei sa pui pe legitimatii poze tip buletin ... nu cred k o sa mai dea nimeni cotizatia luna asta .... asa k mai bine facem poze cu un tel mai k lumea si le scot la imprimanta ...hm ??? ce zici? e mai putin costisitoare :lol:

SV-05-YBG 28-09-05 11:01

este ok.

dar mai bine facem pozele cu un aparat foto digital. Iese mai bine si sunt mai usor de prelucrat dupa aia.

Si atunci nu ne mai costa aproape nimic.

KAmikazee2005 28-09-05 11:56

pai aduc eu atunci sambata la intalnire aparatu si ne facem poze :P

sv-84-ADR 28-09-05 19:16

mai da culmea mai sunteti!
e mai frumos cu o poza tip buletin! nu credeti?
si cum ramane ? cu poza tip buletin sau cu aparat digital?
chinuitiva si strangeti 50 mii si faceti o poza tip buletin

Low_Ridah 28-09-05 19:33

Apoi cum am mai zis .... e cheltuiala prea mare ...nush , facem cum e mai bine .. dar problema e k suntem la sfarsitu lu septembrie si cotizatia au adus-o numai 3 oameni ...si asta e.

SV-05-YBG 29-09-05 09:23

ramane sa facem poze cu aparatul digital.

este cel mai bine asa.

vor iesi bine.

Low_Ridah 29-09-05 09:59

Da asa e... fracem poze cu aparatu digital....da cine il aduce.....Kamikaze , el avea aparat si cablu de date .....Sa venim cati mai multi sa facem poze la toata lumea !!!!!!!!!!

KAmikazee2005 29-09-05 11:12

eu vin cu aparatu! nu e nici o problema! dar trebuie sa ii anuntzam pe totzi membrii din suceava ca sa putem sa facem odata toate legitimatiile! ca sa facem 10 si dupa aia .... iar alte 2-3 cel mai bine e sa fim totzi!

sv-84-ADR 29-09-05 13:21

pana la urma care sunt membrii din club? nu aia care platesc cotizatia?

Mantus_a 30-09-05 13:09

si daca eu nu pot veni sambata? raman fara legitimatie?:)

Nitr0 30-09-05 14:15

eu am poza tip buletin.. o aduc sambata ? ca si eu zic ca ar iesi mai bine poza tip buletin decat cu un aparat foto digital de pe la noi.. sau putem sa facem si tip buletin si la imprimata astia care nu au tip buletin ?

Low_Ridah 30-09-05 14:48

Am o idee ... cine are hartie de scos poze la imprimanta .... stiti k este hartie speciala pentru poze ....de ce nu luam cateva foi dinalea si scoatem ozele pe le ... am iesi mult mai ieftin .... si faza e k atunci cand te duci la fotograf tot aia iti face .... nu e diferenta !!! Sunt in METRO foi dinalea .


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning