Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-09-05, 08:56   #136
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

multumim tnd ca esti de partea noastra!
KAmikazee2005 is offline  
Old 21-09-05, 09:38   #137
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

crazy drivers e o comunitate de prieteni in primul rand, noi nu ar trebui sa ne incarcam unii pe altii, ci sa disutam, nu?
aleks is offline  
Old 21-09-05, 12:07   #138
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

corect
LaMishto is offline  
Old 21-09-05, 13:29   #139
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Chiar nu stiu cu ce ne ajuta criticile celor care au intrat si neau judecat .... Ca vedem chestii dinastea pe forum nu ne ajuta cu nimic ... cu ce ne ajuta criticile sa facem cursa ... nu inteleg .... dak spuneati vreo metoda sa facem rost de bani pe care nu am incercat-o inca ... atunci aveati de ce sa fiti indignati .... dar asa k am epuizat aproape toate resursele .... carei treaba ....Si pana la urma ajung la spusele lui Stefan : nu am anuntat nimic oficial (nu am facut mare zarva ... am scris pe forum si atat) ......si apoi ce , nu au mai fost curse anulate ?
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline  
Old 21-09-05, 21:20   #140
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default

Baieti, asta este.. Si eu am fost strans cu usa ca toti care ma cunosc stiau ca am preconizat o cursa pe 18, si cand le-am spus ca nu va fi, o trebuit sa dau explicatii in stanga si in dreapta, ca m-am si enervat la un moment dat. As avea o mica sugestie : sa incheiem cu acest topic, urmand a se mai discuta pe acest forum despre o viitoare cursa doar in momentul cand vom avea ceva palpabil si vom putea bate cu pumnii in piept si sa strigam: CURSA LA SUCEAVA! Pana atunci e mai bine ca spiritele sa se calmeze, deoarece daca ne impacientam si ne enervam nu ajungem nicaieri. Incet si sigur, ca asa e mai bine.. Cu timpul o sa fie si \"rapid si eficient\". Bafta si R3SP3KT !
__________________

`93 Lancia Thema 2.0i 16V TURBO LX 148kw
Objects in the mirror no longer matter.
semecristian is offline  
Old 21-09-05, 22:41   #141
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default as

Sunt de accord cu Cristi, pana nu se stie ceva sigur de o a-2-a cursa acest topic ar putea fi inchis sau macar sa nu se mai discute
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
Vladutzzz_sv is offline  
Old 22-09-05, 08:46   #142
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Aham ...da si eu zic sa nu mai discutam pe acest topic ..... cream prea multa zarva ....
Low_Ridah is offline  
Old 23-09-05, 11:44   #143
golf4tunat

Stage 3
 
golf4tunat's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 145
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"c&o_tuning\"
Quote:
Originally Posted by \"golf4tunat\"
Sa reusesti sa organizezi o cursa e ceva laudabil , trebuie un pik de chinuiala , dar sa anunti pe a doua si sa nu-ti mai iasa ... e un pik mai riscant !
Unu la mana , cei care sau pregatit pentru ea nu vor lua in serios alte astefel de anunturi ...
Doi ... cei din sfera curselor , ma refer la cei care promoveaza ( ex. 4 tuning ) se vor gandi de trei ori pana sa va sustina in promovarea curselor organizate de voi .
Trei la mana ... pe cei din Iasi ati reusit sa-i atrageti de partea voastra ... eram pregatiti sa venim cu mai multe masini decat credeti ...
Problema e ca sunt oameni care nu poti sa-i pui pe \"jar\"azi si maine sa le torni apa in cap ... asa ca pe viitor nu se stie cum va fi treaba !
Sper ca ati inteles ca anunturile astea ar trebui facute dupa incheierea unor contracte de sponsorizare si nu in urma unor discutii amikale la o bere cu trei patroni de firma !
Take care and hope to race soon !!!


de sfaturi si de indicatii e plina lumea.de ce nu ati organizat voi(adica clubul vostru in iasi?)tot ce sa facut pana acu in iasi a fost organizat de LUC design sau de alte firme care si-au permis sa faca asa ceva ,uite la noi nu sa putut,care-i problema?faceti voi si venim noi la iasi ok?
Ti-as zice sa te documentezi inainte de a vb. .... ultimele 2 curse organizate de Zentech au avut drept co-organizatori clubul AMC
Nu vreau sa se creada ca intre suceava si iasi este o competitie a evenimentelor auto , incercam sa va fac sa-i determinati pe cei ce promit un ajutor sa nu mai dea inapoi ...
p.s. valva nu ati facut intradevar \"voi\" ... au facut cei care se intrec , tot ei au sunat si au anutat pe cei pregatiti ca evenimentul este anulat !!!
Deci nu va simtiti ofensati ... este bine directia in care merge treaba la Suceava dar un pik de atentie ar face treaba mai buna , sper sa se inteleaga esentialul si nu sa se creada ca am ceva cu cei de akolo ( am fost la prima si voi veni daca se mai fac ) !!!!
__________________
Golf 5 2.0 TFSI Candy White 200hp+
Golf 4 1.9TDi Cameleon Edition 90hp+
golf4tunat is offline  
Old 23-09-05, 12:32   #144
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default as

Esentialul a fost inteles. Intr-adevar consider ca am facut si noi cateva greseli dar totusi la Suceava este abia la inceput si nimeni nu poate spune ca are experienta in organizarea unei curse. Sper ca aceasta sa fie prima si ultima greseala
Vladutzzz_sv is offline  
Old 23-09-05, 18:38   #145
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: as

Quote:
Originally Posted by \"Vladutzzz_sv\"
Esentialul a fost inteles. Intr-adevar consider ca am facut si noi cateva greseli dar totusi la Suceava este abia la inceput si nimeni nu poate spune ca are experienta in organizarea unei curse. Sper ca aceasta sa fie prima si ultima greseala
lasa ca altii au facut-o lata de nu e adevarat si nu s-a mai plans nimeni atat...
sau vreti sa amintim curse anulate inainte de desfasurare la care nu a comentat nimeni doar pt ca era x sau y?
aleks is offline  
Old 26-09-05, 07:46   #146
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Hai sa o lasam in liniste pana se face ceav sigur.

Pt. AMC:

Nu este nici o competitie intre Iasi si Suceava. Nefiind distanta mare este OK in oricare dintre cele doua locatii daca se organizeaza cursa. Stiu ca v-ati pregatit. Si noi dar nu ne astepatam ca unii sa isi ia cuvantul inapoi asa de usor. Asta este. Inca o lectie invatata.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 26-09-05, 08:08   #147
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

lasa ca din greseli invatzam.
mertan is offline  
Old 26-09-05, 14:33   #148
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

nu inteleg ce e cu atata cearta .. acest eveniment a fost anulat .. asta este .. s-au anulat si altele mai importante si nu a murit nimeni .....

aviz pentru toata lumea ... vremea se imbunatateste .. asa ca ar fi bine sa incercam sa trecem la fapte

la noi la Iasi .. tot AMC-ul a incercat sa se implice mai mult sau mai putin in evenimentele organizate de catre Zentech .... asta pentru ca ne-a placut si cred ca am dat de inteles ca gasca noastra stie sa lucreze in grup si sa aiba rezultate bune ..... si sunt sigur ca la fel este si la Suceava ..... bafta ...
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 27-10-05, 10:27   #149
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Momentan inchid acest topic. Va fi adus la zi in momentul in care este ceva sigur.
SV-05-YBG is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -