Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-07-05, 22:08   #1
golf II

Stage 5
 
golf II's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,568
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Dezvaluiri Cursa NR. 2 Suceava

azi a fost o intalnire crazy drivers la suceava si sa luat hotararea k pana pe 15 august sa mai organizam o cursa la suceava.deci avem nevoie de opiniile voastre despre ce si cum ar trebui organizat pt k sa fie mai bine decat pe 26.ce va placut, ce nu va placut si ati vrea sa fie....
am facut acest anunt desi nu se stie data fixa cu rugamintea sa va spuneti parerea in modul cel mai serios pt a putea organiza ceva foarte frumos.
__________________
High End Car Tuning by Special Car Center
web: www.special-car-center.ro
e-mail: office@special-car-center.ro

Car Audio by ACR
web: www.acr-romania.ro
e-mail: acr@acr-romania.ro

YM olariuandrei

yahoo mail: olariuandrei@yahoo.com
tel 0747-809647
golf II is offline  
Old 03-07-05, 01:33   #2
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default

Ar fi bine ca dupa ce concureaza astia sa fie la sfarsit si ceva de indemanare, cum ar fi: burnout-uri, cerculete+ mult fum. Pentru ca daca o sa fie la sfarsit asa o sa fie cu siguranta mai multi spectatori... Oricum la Sv la prima cursa nu mi-a placut ca am stat in soare si ma durea capul. Dar bine ca nu a fost o pierdere de timp. Mi-a placut cum ati venit de la METRO toti in linie ca la o prezentare de masini.
Yonut21 is offline  
Old 03-07-05, 08:45   #3
golf II

Stage 5
 
golf II's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,568
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

este in calcul si asa ceva insa va fi ceva organizat.cet despre coloanma de la metro???care coloana???eu cu mine???na mai venit nimeni la metro
golf II is offline  
Old 03-07-05, 12:05   #4
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Yonut21\"
Ar fi bine ca dupa ce concureaza astia sa fie la sfarsit si ceva de indemanare, cum ar fi: burnout-uri, cerculete+ mult fum. Pentru ca daca o sa fie la sfarsit asa o sa fie cu siguranta mai multi spectatori... Oricum la Sv la prima cursa nu mi-a placut ca am stat in soare si ma durea capul. Dar bine ca nu a fost o pierdere de timp. Mi-a placut cum ati venit de la METRO toti in linie ca la o prezentare de masini.
ba de ce spuii prostii tu nici nu ai fost la cursa si mai spui ca ai stat in soare poate eu am stat si ti-am povestit tot tie ce vrajeli ai in cap
TND--TEAM is offline  
Old 03-07-05, 12:07   #5
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"golf II\"
este in calcul si asa ceva insa va fi ceva organizat.cet despre coloanma de la metro???care coloana???eu cu mine???na mai venit nimeni la metro
vezi cum l-ai prins cu minciuna el nici nu a fost la cursa cred ca a visat aseara coloana de masini , \"\"am stat in soare \" poate la tara la tine, si nici din crazy drivers nu e mai yonut 21 mai vino pe la curse si apoi sa mai vb hai pa
TND--TEAM is offline  
Old 03-07-05, 12:17   #6
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default

vreau sa va felicit pt cursa de pe 26 sincer e prima data cand am fost la aeroport \" am crezut ca nu se mai termina acel delusor pe care l-am urcat pe jos insa treceau masinile pe lanaga mine si ma faceau sa alerg\"
de roprosat urmatoarele
*poate ca la urmatoarea cursa spectatorii sa fie chemati la ora fixa .inscriirile sa fie facute, deci noi sa avem masinile acolo in interior la aeroport in acea parcare !! si duapa ce se termina acel show din parcare sa se treca direct la grupe sa nu se mai stea 1 ora pana la inscriieri
*am vazut ca pista era destul de mare de ce masnile nu au stat una in spate la alta la start pana veneau pana se intorceau se pierdea vreme unu nu stia une tre sa stea pe ce patratica
*pe 26 curse la iber cam putine nu zic a nu trebuie dar motociclrtele unde sunt erau la poata niste bucati + un harley davinson(am scries gresit nu)
*pe data vii t-oare s-ar putea cere permisiunea aeroportuylui pt cateva cerculete daca nu afara pe drumul ala unde incap doar 2 masini
* ati ales o data foarte buna insa acesta cursa ar trebui sa se organizee in totalitate de crazy drivers fara sa se mai inplice altcine data in care se organizeaza ar trebuie ca saa nu se mai organizeze si alte evenimente prin tara ca sa fie mai multe masini san nu se dupa prin alte parti :P
*jossssssssssss soarele +smoala de la aeroport jossssssss
*prezent si la urmotoarea etapa
P.S YONUT21 CIOCU MIC , EU TI-AM POVESTIT TU NU AI FOST LA CURSA
CAM ATAT SPER CA ATI CITIT TOT POSTU :P
TND--TEAM is offline  
Old 04-07-05, 07:45   #7
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Noi ne vom stradui sa luam in discutie toate aspectele si sa facem ceva de calitate. Atat la capitolul organizare cat si la Show.

Mai asteptam sugestii.
SV-05-YBG is offline  
Old 04-07-05, 08:57   #8
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Ce bine alta cursa Vad k am inceput si noi Sucevenii sa ne dam in rand cu lumea k noi avem potential si destui care ar vrea sa isi duca masinile pana la limita dar la noi stiti cum e daca nu face unul primu nu face nici unul asa k e foarte bine k organizati alta cursa . Cum a spus si Yonut21 poate vedem si noi ceva FUM ceva INDEMANARE eu stiu macar o frana de mana sa vad si eu , poate daca sa risca vreunul poate o sa incerce si altu , eu tin minte k acolo pe platoul ala din fatza aeroportului inainte de cursa era cineva cu o Skoda si parca vazusem ceva frane intoarceri dar cand sa ma uit mai bine omul tocmai terminase . Sa speram k totul o sa fie spre bine
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline  
Old 04-07-05, 12:27   #9
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"golf II\"
cet despre coloanma de la metro???care coloana???eu cu mine???na mai venit nimeni la metro
am intarziat din cauza celor din NSL Iasi care dupa ce ca au venit cu 2 masini care nici nu s-au dat, mai aveau si pretentii de co-organizatori. shame on them!
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline  
Old 04-07-05, 17:44   #10
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default

haideti si altii cu sfaturi pt urmatoarea cursa de la SV
TND--TEAM is offline  
Old 04-07-05, 19:10   #11
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sfaturi...: Mai multe forte de ordine...adika Jandarmi (cu gardulete de fier), mai multa linijte si calm din partea participantilor... Mai mult bun simt.... in rest toate bune si frumoase...P.S.mai putine biciclete..in locu lor ar fi bune nijte motoare..)
trankan is offline  
Old 05-07-05, 07:41   #12
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

De data asta vor fi si motoare. Sper sa fie chiar multe. In general fac demonstratii frumoase baietii cu motoare.
SV-05-YBG is offline  
Old 05-07-05, 10:40   #13
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Pai ar fi bine sa fie nijte forte de ordine in plus si chiar altfel de gardulete k pamblica aia nu a ajutat la nik , si poate o sa lase spectatorii si pe partea cealalta de pista nu numai pe partea dreapta k era cam fuleala!! Poate o cursa de indemanare cu niste jaloane , nu numai Drag k in Sv nu prea avem ce arata la Drag
Low_Ridah is offline  
Old 05-07-05, 13:24   #14
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Cu indemanarea este o mica problema. Va trebui sa cautam alta locatie. Locatie care este deja in discutie.
SV-05-YBG is offline  
Old 06-07-05, 02:08   #15
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default

Hmmm... unde? In parcare la Metro sau la UNIVERS ALL ???
Trebe un spatiu destul de larg... altele la ora asta nu imi vin in minte...
semecristian is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -