Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-11, 20:22   #76
honda_mda

Stage 4
 
honda_mda's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 217
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by chupa 11 View Post
Nu mai avem nici un ''voluntar''?.....nu mai vrea nimeni sa-si incerce masina?
Daca vrei putem incerca noi !
honda_mda is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 15:30   #77
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: PROVOCARI

Ar fi frumos sa ne putem provoca intr un eveniment organizat zic eu ...?!Eu il provoc pe amicul meu Noroc24 la o bere oricum ar fi!LOL!
costash is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 16:39   #78
Calin_UKU
Dacia Driver

Stage 5
 
Calin_UKU's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 972
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Racing Syndicate]
Default Re: PROVOCARI

Daca imi vin piesele si reusesc sa imi termin masina. Te astept la Satu Mare la Chevrolet Dragracing.
Am vazut masina la Floreni anul trecut, si apoi am vazut un anunt cu ea de vanzare.
Din cate stiu ai pe masina: Galerie evacuare (serpi) cu turbina K04-022, Injectoare , intercooler, soft si evacuare.
Calin_UKU is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 16:57   #79
chupa 11

Stage 3
 
chupa 11's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 132
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by Calin_UKU View Post
Daca imi vin piesele si reusesc sa imi termin masina. Te astept la Satu Mare la Chevrolet Dragracing.
Am vazut masina la Floreni anul trecut, si apoi am vazut un anunt cu ea de vanzare.
Din cate stiu ai pe masina: Galerie evacuare (serpi) cu turbina K04-022, Injectoare , intercooler, soft si evacuare.
anul trecut la floreni am avut alta configuratie,din pacate nu pot ajunge la Satu Marepe 11 iun cred,dar sper sa ne intalnim la floreni sau la suceava pe aeroport anul acesta.succes cu proiectul tau
chupa 11 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 16:59   #80
chupa 11

Stage 3
 
chupa 11's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 132
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by costash View Post
Ar fi frumos sa ne putem provoca intr un eveniment organizat zic eu ...?!Eu il provoc pe amicul meu Noroc24 la o bere oricum ar fi!LOL!
Prietenul tau NOROC 24 a fost provocat de 2 ori,odata de mine si de fritz......a pierdut la masa verde de 2 ori 3-0
chupa 11 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 17:02   #81
chupa 11

Stage 3
 
chupa 11's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 132
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by SeRee View Post
daca imi mai dai niste cai putere incerc eu ...
Incearca sa pui pe Corsa un motor de Opel 2.0 SFI,cu putini bani o sa ai o masinuta buna de liniute
chupa 11 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 18:31   #82
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: PROVOCARI

Nu ar fi frumos din partea mea sa te provoc ca nu avem masini de aceeasi putere, sa mi iau revansa din partea lui Noroc.Sunt oricum curios care ar fi fost diferenta intre cele doua a ta si a lui Noroc.Dar este timp la vara de din astea!
__________________
UrS4 Revo SmS ....PS! Sold
(Check my photo album )
S2 coupe
(entry level 300+)
costash is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 19:14   #83
chupa 11

Stage 3
 
chupa 11's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 132
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by costash View Post
Nu ar fi frumos din partea mea sa te provoc ca nu avem masini de aceeasi putere, sa mi iau revansa din partea lui Noroc.Sunt oricum curios care ar fi fost diferenta intre cele doua a ta si a lui Noroc.Dar este timp la vara de din astea!
Ca sa intelegi ceva colegu:nu ma supar daca pierd,doar ma ambitionez,deci te provoc eu pe tine......asta daca accepti.Ca intre prieteni,pentru mine e un sport si am muncit la masina(si muncesc in contiunuare) sa demonstrez ca si un a4 avant amarat poate sa fuga binisor. Daca te consideri prea puternic pentru amarati din astia ca mine ce au doar un umil 1.8T poti incerca cu Octavia 2.0tfsi(HONDA MDA)
chupa 11 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 19:37   #84
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by chupa 11 View Post
Ca sa intelegi ceva colegu:nu ma supar daca pierd,doar ma ambitionez,deci te provoc eu pe tine......asta daca accepti.Ca intre prieteni,pentru mine e un sport si am muncit la masina(si muncesc in contiunuare) sa demonstrez ca si un a4 avant amarat poate sa fuga binisor. Daca te consideri prea puternic pentru amarati din astia ca mine ce au doar un umil 1.8T poti incerca cu Octavia 2.0tfsi(HONDA MDA)
Ai inteles gresit colegu!Forte frumos din partea ta ca lucrezi la masina si vrei sa o aduci unde vrei tu si mult spor la treaba in continuare. Nu am vrut sa te provoc din cauza ca nu suntem in aceeasi zona de putere ceea ce ar fi in avantajul meu si eu consider ca nu e corect!Daca aveam acelasi tip de motor sau aceeasi banda de putere, da, ca acolo se vede diferenta de cat de bun este o varianta de tuning fata de alta ,daca intelegi ce vrei sa spun.Sa nu crezi ca eu conduc un ultim tip de super masina sau nu stiu ce e veche saraca de cand erai tu la gradinitza in prima grupa stai linistit.Cu vrs ul stage 3 de la revo sunt curios sa ma dau sa vad di io diferenta , chiar daca e mai puternica decat a mea . Bafta !

Ps:Aici unde sunt eu acum cunosc omuletz care a facut motor de 1,8 t de 764 de cai pe un golf 2 syncro.1,8 t e un motor f performant sa stii sa nu te mai umilesti asa cu el.
costash is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 20:19   #85
chupa 11

Stage 3
 
chupa 11's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 132
Default Re: PROVOCARI

COSTASH prietene..............EU TOT TE PROVOC
chupa 11 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 21:22   #86
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by chupa 11 View Post
COSTASH prietene..............EU TOT TE PROVOC

F frumos din partea ta ne vedem in 9 saptamani.LOL!
costash is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 21:49   #87
honda_mda

Stage 4
 
honda_mda's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 217
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by chupa 11 View Post
COSTASH prietene..............EU TOT TE PROVOC
MEGA like pentru postul asta andrei !
honda_mda is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 22:43   #88
LeX_CLK

Stage 3
 
LeX_CLK's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 139
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by chupa 11 View Post
COSTASH prietene..............EU TOT TE PROVOC
nu m-am bagat pana acum in seama si nici nu as fi vrut pana nu stiu un raspuns sigur ... daca reusesc sa schimb anumite lucruri pana in iulie .... TE PROVOC eu CHUPA :-"
__________________
opel astra F 1.6 -sold
toyota celica T21 1,8 -sold
MB clk 230 Kompressor -actual car
LeX_CLK is offline   Reply With Quote
Old 30-05-11, 23:49   #89
Iere

Stage 3
 
Iere's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 119
Default Re: PROVOCARI

As provoca si eu pe cineva dar nu cred k am suficienti caiutzi Pt voi binenteles ! Poate mai avem doritori pe aici pana in 150 cp ???????? Cu un Golf 3 1.9
Iere is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 01:06   #90
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: PROVOCARI

Quote:
Originally Posted by Iere View Post
As provoca si eu pe cineva dar nu cred k am suficienti caiutzi Pt voi binenteles ! Poate mai avem doritori pe aici pana in 150 cp ???????? Cu un Golf 3 1.9
te dai cu mn sa vad la cat ma lasi in spate?
SeRee is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -