Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-12, 23:13   #226
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
ok man de kamikaze nu stie nimeni nimic )))) e la munca cred daca vrei iti dau numarul lui pe pm
lasa ca dau eu de el prin trafic..ca noi nu ne intalnim altfel.....miller da un add la ionut_matei23 mai vb acolo, mai facem schim de pareri, idei si app ai vazut ca e cam slaba "socializarea tehnica" in zona asta??ori nu vrea lumea sa dea de prin casa oricn stiee...
willie is offline   Reply With Quote
Old 12-02-12, 10:22   #227
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

) imi simti lipsa fluturash?? ) :P astept si eu sa scot pitipoanca doar ca sa se mai dezghete oleaca ) ca altfel n-am sanse sa o scot deloc din curte ) ar fi interesanta o iesire undeva la niste poze intre piti si moshnegutu tau )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-12, 10:59   #228
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
) imi simti lipsa fluturash?? ) :P astept si eu sa scot pitipoanca doar ca sa se mai dezghete oleaca ) ca altfel n-am sanse sa o scot deloc din curte ) ar fi interesanta o iesire undeva la niste poze intre piti si moshnegutu tau )
Ar fi chiar super ideea fotograf avem, mai trebuie un pic de soare
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-12, 00:06   #229
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Ar fi chiar super ideea fotograf avem, mai trebuie un pic de soare
chiar suna bn......maine seara ii dau motoru jos si incep despachetarea ca l-am "internat" pe batranel....idei pareri careva, ii trece cv prin cap sa vina cu o idee pt ast' atran?ce credeti ca i-ar sta bn..c nu..
willie is offline   Reply With Quote
Old 13-02-12, 22:50   #230
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
chiar suna bn......maine seara ii dau motoru jos si incep despachetarea ca l-am "internat" pe batranel....idei pareri careva, ii trece cv prin cap sa vina cu o idee pt ast' atran?ce credeti ca i-ar sta bn..c nu..
bafta la montare nu vrei o macheta de Capri ??? am vazut azi un Auchan una faina tare pe rosu, la vreo 50 de lei.....daca vrei pun o poza ca i-am facut :P
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 07:09   #231
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

fluturash ce ii faci sa o intineresti? ) sau e secret?:
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 08:44   #232
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Singura problema e ca ar fi doar pe rosu, dar eu zic ca e super faina si asa
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2012-02-13 14.39.09.jpg
Views:	58
Size:	2.26 MB
ID:	2327205  

Last edited by miler21; 14-02-12 at 08:51.
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 11:39   #233
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Smile Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Singura problema e ca ar fi doar pe rosu, dar eu zic ca e super faina si asa
da kamikazee o intinereresc, remodelez putin, nu e secret cateva din punctele de pe lista ar fi: jante pline pe fata pe 14 iar pe spate 15 latite, retapitare, vopsire totala,inaltat spatele, umflaturi pe spate 4 faruri, siar mai fi multe, am sa incep sa pun si poze diseara, app miller pana acum am o colectie de 16 machetute metalice printre care bineinteles si ford capri dupa ce vopseszc fordu tre vopsita si machetutza) appkamikaze daca vrei esti invitat pe la misu.. dau eu o cafea ca acolo prepar aman2 masinile, o sa fiesi omatza de drift la care sa scrie made by butterflypoate il iei si pe miller orice parere e binevenita asa ca adunati-va ideile si postatile aici
willie is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 12:14   #234
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
da kamikazee o intinereresc, remodelez putin, nu e secret cateva din punctele de pe lista ar fi: jante pline pe fata pe 14 iar pe spate 15 latite, retapitare, vopsire totala,inaltat spatele, umflaturi pe spate 4 faruri, siar mai fi multe, am sa incep sa pun si poze diseara, app miller pana acum am o colectie de 16 machetute metalice printre care bineinteles si ford capri dupa ce vopseszc fordu tre vopsita si machetutza) appkamikaze daca vrei esti invitat pe la misu.. dau eu o cafea ca acolo prepar aman2 masinile, o sa fiesi omatza de drift la care sa scrie made by butterflypoate il iei si pe miller orice parere e binevenita asa ca adunati-va ideile si postatile aici
SA CURGA POZELE !!! Bafta la proiect willie
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 17:39   #235
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
SA CURGA POZELE !!! Bafta la proiect willie
mc miller, am ineput sa curat incet incet tabla si uitati ce am descoperit:, este ceva treaba si timpul nu prea imi permite, am sa vin in fiecare seara cu cate cv poze, maine seara am sa stau mai mult pe ea sa mai avansez..
app langa capri e paznicu) e latra cand l-am luat de aolo, dormea sub batranel)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1080017.JPG
Views:	80
Size:	472.7 KB
ID:	2327644   Click image for larger version

Name:	P1080018.JPG
Views:	52
Size:	445.7 KB
ID:	2327645   Click image for larger version

Name:	P1080021.JPG
Views:	59
Size:	389.5 KB
ID:	2327646  

Click image for larger version

Name:	P1080024.JPG
Views:	52
Size:	290.8 KB
ID:	2327647   Click image for larger version

Name:	IMG00214-20120213-0953.jpg
Views:	63
Size:	272.0 KB
ID:	2327648   Click image for larger version

Name:	IMG00216-20120213-2010.jpg
Views:	58
Size:	384.2 KB
ID:	2327649  

willie is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 12:37   #236
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Fluturash daca reusesc sa scot azi mazda din curte si o sa duc sa imi dau cilindru jos trec pe la tine si il iau si pe miller.
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-12, 21:37   #237
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Fluturash daca reusesc sa scot azi mazda din curte si o sa duc sa imi dau cilindru jos trec pe la tine si il iau si pe miller.
da kamikazee va astept, cum am promis am sa vin in fiecare seara cu poze cu lucru la capri undeva mai inspate se vede si o parte din proiectul lui mishu matza4000v8 cu umflaturile si estitica by butterfly si batraneleul a intrat in sala de operatie(se vad taieturile) , ai scos masina kmk?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG00221-20120215-1222.jpg
Views:	56
Size:	379.2 KB
ID:	2328655   Click image for larger version

Name:	IMG00226-20120215-1518.jpg
Views:	62
Size:	366.3 KB
ID:	2328656   Click image for larger version

Name:	IMG00229-20120215-1751.jpg
Views:	62
Size:	385.8 KB
ID:	2328657  

Click image for larger version

Name:	IMG00223-20120215-1222.jpg
Views:	53
Size:	362.2 KB
ID:	2328658   Click image for larger version

Name:	IMG00227-20120215-1750.jpg
Views:	58
Size:	258.2 KB
ID:	2328660   Click image for larger version

Name:	IMG00228-20120215-1750.jpg
Views:	57
Size:	382.4 KB
ID:	2328661  

Click image for larger version

Name:	IMG00230-20120215-1751.jpg
Views:	57
Size:	399.9 KB
ID:	2328662   Click image for larger version

Name:	P1080018.JPG
Views:	63
Size:	445.7 KB
ID:	2328663  

Last edited by willie; 15-02-12 at 21:41.
willie is offline   Reply With Quote
Old 16-02-12, 09:40   #238
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
da kamikazee va astept, cum am promis am sa vin in fiecare seara cu poze cu lucru la capri undeva mai inspate se vede si o parte din proiectul lui mishu matza4000v8 cu umflaturile si estitica by butterfly si batraneleul a intrat in sala de operatie(se vad taieturile) , ai scos masina kmk?
Kamikaze s-a ratacit ieri cred kamikaze poate vii azi intre 2 livrari :P
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-12, 17:25   #239
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Kamikaze s-a ratacit ieri cred kamikaze poate vii azi intre 2 livrari :P
nush daca s-a ratacit cred ca a ramas impotolit pe undeva, pun si pozele cu ce s-a intamplat astazi, dar mai putina actiune ca s-a lucrat la monster cat(matza), kamikazee mama o lingritza pt zapada??ai scos mazda?miler punem bani sa ii luam o cutie de sare?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1080045.JPG
Views:	54
Size:	475.4 KB
ID:	2329279   Click image for larger version

Name:	P1080046.JPG
Views:	59
Size:	467.1 KB
ID:	2329280   Click image for larger version

Name:	P1080047.JPG
Views:	52
Size:	472.1 KB
ID:	2329281  

Click image for larger version

Name:	P1080044.JPG
Views:	66
Size:	361.4 KB
ID:	2329282  
willie is offline   Reply With Quote
Old 16-02-12, 19:01   #240
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
nush daca s-a ratacit cred ca a ramas impotolit pe undeva, pun si pozele cu ce s-a intamplat astazi, dar mai putina actiune ca s-a lucrat la monster cat(matza), kamikazee mama o lingritza pt zapada??ai scos mazda?miler punem bani sa ii luam o cutie de sare?
Ii cumparam, numai sa o scoata odata din garaj )
miler21 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -