Quote:
Originally Posted by SeRee
mergi pe autostrada .. si o calci pana crezi tu ca o potzi controla... si at vezi cat merge  .. sau vii un drum pana la iasi .. ca ai 2 benzi intre tg frumos si iasi 
|
stiu cum e drumul la iasi

) ca am fost :P
dar si daca te prinde garcel a plecat permisu

) si o amenda din aia micuta

ps:doamne la fiecare post dau edit


ma bate tst in seara asta omg topic fail haha