23-07-07, 04:32
|
#16
|
|
Mitsubishi Driver
Stage 3
Join Date: Oct 2005
Posts: 161
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Si sa nu uitam dimensiunile: 16.5cm x 16.5cm x 5cm la 1.3kg
Vine cu Mac OSX Tiger, cel mai stabil sistem de operare.
Are wireless, aia inseamna internet, poti cumpara un Receptor de semnal GPS prin bluetooth si la revedere.
2(DOI) ani garantie!!! si oricand apare un model mai nou, il schimbi pentru o diferenta mica.
__________________
Mitsubishi Eclipse '97
|
|
|
24-07-07, 00:19
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Quote:
Originally Posted by dask137
Si sa nu uitam dimensiunile: 16.5cm x 16.5cm x 5cm la 1.3kg
Vine cu Mac OSX Tiger, cel mai stabil sistem de operare.
Are wireless, aia inseamna internet, poti cumpara un Receptor de semnal GPS prin bluetooth si la revedere.
2(DOI) ani garantie!!! si oricand apare un model mai nou, il schimbi pentru o diferenta mica.
|
dincolo parca scuipai pe zozo acuma dai adanc cu limba???baaa copile baaa
|
|
|
26-07-07, 02:23
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 863
Member of: [Fiat] [MERCEDES]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
 ) hahaha nu am putut sa ma abtin
|
|
|
28-07-07, 21:34
|
#20
|
|
Mitsubishi Driver
Stage 3
Join Date: Oct 2005
Posts: 161
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
dincolo parca scuipai pe zozo acuma dai adanc cu limba???baaa copile baaa
|
Cine da cu limba? Invata sa citesti.
|
|
|
28-07-07, 23:06
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Quote:
Originally Posted by dask137
Cine da cu limba? Invata sa citesti.
|
pai nu tu ziceai ca nu zoz a adus tuningu copii adulti??????asta ce inseamna???nu fraieru ala sau cee???infine...lla tastatura nu ma turez ca deja mi plina p.utza de pareri non sens a altora...am vazut ce scrii tu la motoare acolo te inbtereseaza aprecierile..ok dar nici noi astia lacuitzi si cromati nu suntem nimeni...ca doar opticul isi are showul lui motoarele isi au iar showul lor ...nuu???????io am 4 masini....1 g 2 gti 138 cai...micutz da??..un g 4 gti 1,8 turbo 20 v 190 cai...tot slabutz ??..un g 4 vr6 2900 cm 210 cai....hmm tot slabut? si toate masini tunae cat de cat asa in felu nostru tzaranesc....ajunge si tu cota asta si discutam...sa te tzina tupeu si in masini nu numai in tastaturi tzi-am mai zis.....aia ca io am avut un poko cu 1,6 100 cai era uscator de par dar astea io zic ca merg ce le am...si m-as da cu tine la o linie daca te-ar tzine
__________________
AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
|
|
|
01-08-07, 12:26
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 994
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
unde ii vr6-ala? nu lam vazut de mult!
|
|
|
25-10-07, 02:03
|
#23
|
|
Mitsubishi Driver
Stage 3
Join Date: Oct 2005
Posts: 161
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Ce vroiam eu sa zic in discutia asta, e ca este un sistem mai ieftin si mai bun decat cel a lui Zozo, unde dau cu limba la faza asta?? Si vad ca nu numai tu esti cel care greseste aici. Iar pe de alta parte, iar eu nu am nimic impotriva ta sau a masinilor tale. ziceam pe un forum ca, cuvantul "tuning" inseamna ajustare si cand vine vorba de masini se refera la marirea performantelor. In ultimul timp tot mai multa lume numesc masini "tunate" masinile care au un painjob ok, si atat. Nici DRACU nu a zis nimic rau de tine sau de masinile tale sau ca ar fii urate, sau ca ceea ce faci tu nu este tuning. DAR!, sunt masini de tot rahatu, care arata a "The Fast And The Furious" cu motor de 1.4 Diesel. Ei, aia nu pot numi tuning. Iar, pentru singurul fapt ca avem pareri diferite, nu e un motiv de cearta, pana la urma impartim aceeasi pasiune si nu vad rostu, iar nici nu rezolvi nimic (vorbesc in general) daca te iei de toata lumea care nu are aceleasi pareri ca si tine.
|
|
|
25-10-07, 22:27
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: CAR PC (***ure in your car)
Quote:
Originally Posted by dask137
Ce vroiam eu sa zic in discutia asta, e ca este un sistem mai ieftin si mai bun decat cel a lui Zozo, unde dau cu limba la faza asta?? Si vad ca nu numai tu esti cel care greseste aici. Iar pe de alta parte, iar eu nu am nimic impotriva ta sau a masinilor tale. ziceam pe un forum ca, cuvantul "tuning" inseamna ajustare si cand vine vorba de masini se refera la marirea performantelor. In ultimul timp tot mai multa lume numesc masini "tunate" masinile care au un painjob ok, si atat. Nici DRACU nu a zis nimic rau de tine sau de masinile tale sau ca ar fii urate, sau ca ceea ce faci tu nu este tuning. DAR!, sunt masini de tot rahatu, care arata a "The Fast And The Furious" cu motor de 1.4 Diesel. Ei, aia nu pot numi tuning. Iar, pentru singurul fapt ca avem pareri diferite, nu e un motiv de cearta, pana la urma impartim aceeasi pasiune si nu vad rostu, iar nici nu rezolvi nimic (vorbesc in general) daca te iei de toata lumea care nu are aceleasi pareri ca si tine.
|
parerea mea stii ce este????prea multi psihologi in domeniul asta prea multe pareri negative de la oameni din afara domeniului....unde sunteti voi care numa criticati ...spuneti...vorbiti si barfiti??la o intrunire dintre noi unde sunteti voi??unde va sunt masinile voastre??unde va sunt rezultatele eforturile si meritele?????
hai sa o luam mai babeste ca vad ca nu pricepi da:
romanu nostru ce face?cumpara o masina dupa cat buget are cu motor economic sii are pasiune si placere de tuning ...incet incet o bara un prag un eleron o folie o janta si consumul si viteza ramane pe economic...astea sunt placeri care le face ba pe bani putini ba pe multi cine cum poate da??pai si atunci ?ciune are motoare si masini tunate in oras????zii stii pe cineva?pe cine lauzi??gaju are nisanu totusi are minim 300 de cai ,ric are motor de 3 mii dar e o putoare de 150 de cai la ditamai caroserie....domi care e cel mai tunat la motor dintre noi si io am ceva un vr6 de 210 cai si un gti de 190 altcineva daca nu isi permite nu inseamna ca e pom de craciun sau diverse afirmatii...fa o masina de a ta cu oricine oriunde hai sa te porcaim si sa vedem iti convine??sau te motivezi ai atata bani am avut...
tine minte placerile si posibilitatile sunt 2 lucruri diferite...si gata am inceiat citatul si scolarizarea ca daca ai 20 de anisori cat iti scrie pe status mai lasa-ma si nu ma obosi ci pune mana si fa si tu ceva si dupa aia iti dai seama cu ce se mananca circu asta de tuning ce putem noi sa facem in orasu asta micut...paaa si flexeazate ca esti cam descentrat in unele chesti..si propun sa nu ne suparam reciproc ca nu vreau sa ma hartoiesc la tine ...aaa si ziceai ca io sar pe toti sau dealea ..baa care e prost e prost si scriptic si fizic poate tu nu ma stii personal dar nu sunt un lingau sau un om cu 2 fete ci sunt aTATA DE DIRECT SI LIVE CAT SI AICI....PSSSS ..PAA
|
|
|
|
|