Quote:
|
Originally Posted by FaQ4EvEr
m am suparat scot eu acuma pozele haioase parerea mea da noah sa vedem sa ma fac de rusine  ) aaa sa va uitati ce note bune am avut eu in liecu pffffuu altu mai bun ca mine ??? sa se prezinte
|
in poza a 3a...
sigur nu esti tu ala` de canta MaiAHi MaiAHou (cum naiba era melodia aia de la O-zone - dragostea din tei), de te-o aratat si la TV? aia ziceau ca e ceva american sau ce era...da io cred ca erai tu`
WE WANT MORE!
P.s: lasati dumele...POZELE is baza pe topicu` asta. Este si topic pt dume, ceva de gen Taclale(e pe prima pag. pe undeva)