wow !!! niste donuts facuti super,cu viteza,control si continuitate intre manevre.am vreo 2000 de filme cu BMW-uri,executand miscari asemanatoare.filmul asta,tocmai a intrat la colectie.
PS: zozokam,tu conduci bine,cand te vedem si pe tine facand asa ceva?