Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-07, 08:22   #271
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

sandule cum sa=l platesc pe shuli daca nu pot sa-i dau de lucru nimic,adica ce sa poate face el la o masina care e la mine in lucru acolo sant pretenti si nu ma pot risca ,intelegi nu?.shuli e baiat bun dar ca sa faca bani la mine inca nu este,la-m ajutat sa-si faca balamalele,iam dat scule ,iam dat chit,etc a facut la masina lui ce-a vrut acolo,

si tot io is tzaran nu?
iar despre club laso tu mai moale ca stiu eu ce fac,si cu actele nu ma grabesc.si ce am promis este valabil si se vor mai adauga cate ceva.

iar ala care ma lauda habar nam cine e.asta e parerea lui dar vad ca pe cativa deranjeaza.
__________________

-----------------------------------------------------------------------
PYMP MY RIDE ROMANIA BY DR.ZOZO TEL 0752358548
https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/78434-ford-cougar-1973-tuning.html
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 09:06   #272
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO View Post
sandule cum sa=l platesc pe shuli daca nu pot sa-i dau de lucru nimic,adica ce sa poate face el la o masina care e la mine in lucru acolo sant pretenti si nu ma pot risca ,intelegi nu?.shuli e baiat bun dar ca sa faca bani la mine inca nu este,la-m ajutat sa-si faca balamalele,iam dat scule ,iam dat chit,etc a facut la masina lui ce-a vrut acolo,

si tot io is tzaran nu?
iar despre club laso tu mai moale ca stiu eu ce fac,si cu actele nu ma grabesc.si ce am promis este valabil si se vor mai adauga cate ceva.

iar ala care ma lauda habar nam cine e.asta e parerea lui dar vad ca pe cativa deranjeaza.
zozo!!!oradea te respekta nu te scuipa dar daca iti apar tarzani astia pai sarim pe tine ca ai tai is
iar despre angajari daca ai pretentii mari de la angajati pai tre sa ii scolezi dar intre timp si scolarizarea o sustii financiar ca asa se vor naste pui de doctori nu??fara salar cine iti sta sa lucreze??sa fim seriosi ..daca e pana acolo nimeni nu e capabil langa tine ca ai idei astronaute nuu??si inca si tu tre sa corectezi pe ele nu???

apropo!! zicea schuli ca tzi-a cerut un pic de chit si tu dupa aia l-ai pus sa ia o cutie intreaga
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 14:22   #273
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
baaaa!!!trezestete la realitateee baaa..ca vorbesti fara de tine...poate e tatal tau zozo nu a nostru mahh..daca ai 32 de ani catzi scrie la avatar inseamna ca mintea e pe la 15 maxim...ai fost la toti??da??si ce?? noi restu suntem nimeni???bah copile stai in banca ta cu retu toti de cine vorbesti si macar nu il fa de ras pe zozo cu prostiile astea...baahh cand va aud ce gura aveti uni si nici o surubelnitza nu stiti tine in mana...cacatt...zozo e bun dar nu cel mai bun...poate e mai idealist ca noi dar copiaza si nenea la greu stai relax doar voi nu stiti de unde ca nu va inspirati cat noi doar vedeti unele realizari live si ejaculati...de aia esti satisfacut de Zozo respektele mele pentru zozo e coool bun ok dar mai are si el si noi multe de invatat in acest domeniu care nu are sfarsit...zozo e bunn ca e cel mai indraznet printre noi si taie drege aplica modifica face bine dar tata nostru nu e in tuning nu exista tata mama domn si doamna doctotr de durere de tuning etc etc doar pentru necunoscatori ca tine poate ...hai nu mai fii asa de lingau ca zozo asa si pe dincolo scoateti limba din curu lui si trezestete la realitate ca jignesti poate inconstient adica zozo tata si respu pielea pu..l..i??asa te refereari nu???pai panma sustii asta te porcai de numa


unde scrie ca are 32 de ani mah? acolo zice 32 de posturi.

daca are 19 ii bine.
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 14:52   #274
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Mai sa inteleg ca nu am voie sa-l apriecez pe Doctor!!!
Dak suntet asa ofensati nu mai aduc vorba de el si gata
Am zis ca e "tata vostru" pt ca e singurul garaj in oras unde i-ti faci totul de la a la z fara sa-ti plimbi masina de la unu la altul
Si nu cred k e ilegal sa susti pe cineva in cea ce face
Gata mai fratilor gata
Am exagerat si eu
Acu ce tre sa fac sa repar gresala sa-l jignesc pe Doctor
Nici vorba!!!!
Si parerile sunt diferite
Gata
R3alArt3 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 15:10   #275
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

A era sa uit !!!
Stiu sa tin si o surubelnitza in mana si sa o si folosesc
Am si diploma de mecanic si mai multe studi
Si bine sa nu crezi ca is chiar necunoscator
Ca nu am avut inca bani destui sa fac ceva asta-i partea a doua
Vine si partea practik incet incet numa sa vina ceva banuti
Daca zozo are si lingai ii bine inseamna ca-i tare nu!!!
R3alArt3 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 15:11   #276
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Si eu ii admir lucrarile lu' Zozo. Anu' trecut, la 4TuningDAY Revenge, am stat o zi intreaga pe langa el si am vazut ce si cum face, da' asta nu inseamna ca ZOZO RULLZ si (cum a spus si Sandu) restu' sunt niste gunoaie. Prin sustinerea pe care o arati tu fata de Zozo, ii jignesti pe altii.

Poate ai intentii bune, da' le expui total gresit.

PS: Zozo, poate mai dam si noi ochii pe la Bucuresti
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 16:47   #277
R3alArt3

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Poate ca i-mi expun ideile gresit nu zic
Da ce se oftica lumea asa tare ca am vb de bine pe ZOZO
DR.ZOZOnu ai dreptul la fani!!!!!
Si ma iau ca nu stiu ce vorbesc si etc
Daca va fi bine in toamna va vorbi ZOZO de masina mea
Oricum pe mana lui o las sa o faca
Nma sa vina ceva banuti
R3alArt3 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 16:49   #278
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Quote:
Originally Posted by R3alArt3 View Post
Poate ca i-mi expun ideile gresit nu zic
Da ce se oftica lumea asa tare ca am vb de bine pe ZOZO
DR.ZOZOnu ai dreptul la fani!!!!!
Si ma iau ca nu stiu ce vorbesc si etc
Daca va fi bine in toamna va vorbi ZOZO de masina mea
Oricum pe mana lui o las sa o faca
Nma sa vina ceva banuti
N-ai inteles absolut nimic !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 17:15   #279
margineanu ovidiu

Stage 5
 
margineanu ovidiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 849
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

sa dea domnu frate sa-ti vina banii cu galeata si sa-ti poti face masina cum visezi tu,asta ne dorim toti nu?hai ca asteptam sa vedem ce va iesi din masina ta
__________________
TEAM SQNLL
DIY Mobile Audio
7ch active,audison&soundstream&u dimension
scanspeak D2904/7100,15M ,21W/8554-00,jl12w7,d511r,h701,400bt,2xhollywood spv20,2xspv45
margineanu ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 20:06   #280
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Quote:
Originally Posted by R3alArt3 View Post
Poate ca i-mi expun ideile gresit nu zic
Da ce se oftica lumea asa tare ca am vb de bine pe ZOZO
DR.ZOZOnu ai dreptul la fani!!!!!
Si ma iau ca nu stiu ce vorbesc si etc
Daca va fi bine in toamna va vorbi ZOZO de masina mea
Oricum pe mana lui o las sa o faca
Nma sa vina ceva banuti
baa!tu cat esti de agitat si scrii versuri ma si enervezi...nu te mai ambala ca o doctoritza nefacuta varza-n fund ...deja calci pe prostie si ma provoci la vorbe proaste...gata!!!sharap ca is satul de tine
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 17-03-07, 23:35   #281
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

BA NU STITI SA VA COMPORTATI CA OAMENI CE TOT SARITI PE EL.
nu-l mai baga in seama ,sandu nu uita ca si tu ai fost canva ca el,la fel si eu.deci sa nu uitam de unde a crescut iarba.vedetiva fiecare de treaba voastra si lucrati ca aveti la ce.
a plecat flaviuta,amu tre sa sariti pe altcineva?nici eu nul cunosc am citit postu ma-m mirat putin si atata ce tot va agitati?
deocamdata e topicul meu.
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 13:32   #282
kratoss

Stock
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

bravo frate R3alArt3,nu te lasa la ei,si eu il stiu pe zozo si am vazut ce poate face mainile lui,deci si masina mea tot pe mana lui am sa o las...
kratoss is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 14:36   #283
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Quote:
Originally Posted by kratoss View Post
bravo frate R3alArt3,nu te lasa la ei,si eu il stiu pe zozo si am vazut ce poate face mainile lui,deci si masina mea tot pe mana lui am sa o las...
vedeti ba analfabetzilor ca nici nu pricepeti ce scrieti nici citi nu stiti...nu a zis nimeni ca zozo e slab din contra e idealist si ceea ce face sau gandeste si practica....dar nu e tata oradeei sau tatal tuningului mai copilasi ...asta nu pricepeti voi ....nimeni nu are cu zozo nimic e tare mare dar mai sunt si alti bree care mai fac masini care in competitii isi spun cuvantul asa ca mai bine uitatziva la carton network decat sa scrieti doar de dragu poetici
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 15:31   #284
valerutzz
Road Runners Member

Stage 4
 
valerutzz's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 257
Member of:
[RR]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

Oare mai are rost discutia ? Se ajunge la polemici aiurea, si una din parti nu vrea sa-si inteleaga greseala de exprimare..
valerutzz is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 16:43   #285
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Noul club auto-tuning "Wild West Winners"

pe undeva daca stau si ma gandesc,nu prea au zis ceva aiurea,au vazut cea ce am realizat de la o vreme incoace de cand ma-m bagat tare pe tuning.si nu a zis nimeni ca alti nu mai stiu face tuning,alti se refera la cea ce fac eu la o masina adica :disigne,spoilere,pregatit,vopsit,muzica,tapiterie ,modificari,atc,atc,ei ma gandesc ca se refera ca altul nu mai este sa faca cat fac eu,presupun ca de acea mi-a zis tata tuningului.
la o adica daca cuiva nu prea ii place cuvantul asta atunci sa inchita una mare si sa ma ajunga din urma)
nu vreau sa dau detalii ,explicati ca dupa acea imi sare lumea in cap.cineva cine citeste aceste randuri poate isi va da seama la ce ma refer.
DR.ZOZO is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -