Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-06-06, 08:29   #166
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

theabsolutsound!!!!!!!!!ADI de te prind ma besesc pe nasu tau si o sa fii dependent de acel parfum ca de nicotina!!!!!ba io stiu lucra in fibra???daca e vorba de a face fac si io multe mai putin fibra si incinte modelate la care nu refuzam clientu ci il indrumam.....daca nu am atelier unde sa exersez??/pe strada?tu stii sa faci diferenta intre strada si atelier ca doar ai acasa luxu ala....te bagi ca musca-n cur ...ce comentariu bazat crezi tu ca ai pus...exact asa esti deja ca si toti restu ai tai....fleac....esti schimbat 380 de grade tzi-am mai spuso io da nu ma crezi...
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline  
Old 10-06-06, 09:57   #167
theabsolutesound

Stage 5
 
theabsolutesound's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 581
Member of:
[AUDI]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
theabsolutsound!!!!!!!!!ADI de te prind ma besesc pe nasu tau si o sa fii dependent de acel parfum ca de nicotina!!!!!ba io stiu lucra in fibra???daca e vorba de a face fac si io multe mai putin fibra si incinte modelate la care nu refuzam clientu ci il indrumam.....daca nu am atelier unde sa exersez??/pe strada?tu stii sa faci diferenta intre strada si atelier ca doar ai acasa luxu ala....te bagi ca musca-n cur ...ce comentariu bazat crezi tu ca ai pus...exact asa esti deja ca si toti restu ai tai....fleac....esti schimbat 380 de grade tzi-am mai spuso io da nu ma crezi...
mah de repede te oftici ...am spus ca nu acuz pe nimeni...asa ca nus ce sari asa ..si daca tu zici ca eu m-am schimbat e parerea ta ....in fine ce mai conteza .....nu e treaba mea ce facetzi voi ...din partea mea sa castigi db drag de fiecare data ..ca nu ma deranjeaza ... asa ca nu are rost sa te oftici ...si daca te-am jignit cu ceva imi cer scuze chelule :P
__________________

Instalatii
theabsolutesound is offline  
Old 10-06-06, 11:27   #168
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

Quote:
Originally Posted by theabsolutesound
mah de repede te oftici ...am spus ca nu acuz pe nimeni...asa ca nus ce sari asa ..si daca tu zici ca eu m-am schimbat e parerea ta ....in fine ce mai conteza .....nu e treaba mea ce facetzi voi ...din partea mea sa castigi db drag de fiecare data ..ca nu ma deranjeaza ... asa ca nu are rost sa te oftici ...si daca te-am jignit cu ceva imi cer scuze chelule :P
doamne feri sa castig db dragu totdeauna!!!!pai ce farmec are???si ma oftic ca vorbesti fara tine.....te prind io stalpule!!si dau la coastele tale
SoundIdentity is offline  
Old 11-06-06, 22:53   #169
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

ba ia mai terminati cu cearta pe topicul asta,
vorba multa fara fapte,si mai lasatil pe sandu in pace ce tot va legati de p.... lui
are ambitie si daca nu stie tot, dar cu timpul va invata si o sa va dea peste nas(il ajut eu daca nu stie)
DR.ZOZO is offline  
Old 11-06-06, 22:54   #170
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

datii cupe ca le merita,nu hartii
DR.ZOZO is offline  
Old 11-06-06, 23:11   #171
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
tebuia sa masor cu usile deschise dar se vede ca nam mai apucat,
poate ajungeam pe la 150 si eu,daR NARE INPORTANTA,am facuto doar de show,deja am si desfacuto,fac ceva mai special,si nu la topor in graba,masina aia am facuto in 5 zile,
miau venit difurile adevarate care trebuiau sa fie in el,
cu usile deschise 150db ???? niciodata
poti sa bagi 100 de difuri adevarate ca daca dai in ele cu ce ai dat si acum tot degeaba. la cate difuri ai avut tu acolo trebuia amplificatoare nu gluma sa nu mai vb de curent.
Sa nu mi-o iei in nume de rau ca nu am nimic cu tine dar masina aia e departe de a fi competitiva.
__________________
Civic EG
A4 B7
Accord CL7
dj81bas is offline  
Old 12-06-06, 08:01   #172
viperu

Stage 5
 
viperu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 386
Member of:
[Moderators]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

Quote:
Originally Posted by DR.ZOZO
datii cupe ca le merita,nu hartii
cupele se dau dupa un regulament bine pus la punct, nu dupa cum imi place mie de unul sau altul... daca vrei poti sa vii cu o propunere pertinenta de modificare a regulamentului, altfel vorbele tale se pierd in vant...
__________________
Arguing on the Internet is like competing in the special olympics. Even if you win, you're still retarded.
viperu is offline  
Old 12-06-06, 20:20   #173
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

Quote:
Originally Posted by viperu
cupele se dau dupa un regulament bine pus la punct, nu dupa cum imi place mie de unul sau altul... daca vrei poti sa vii cu o propunere pertinenta de modificare a regulamentului, altfel vorbele tale se pierd in vant...
opa ,io aci nu ma bag!
Ciky is offline  
Old 12-06-06, 21:03   #174
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

dj81 bas
sa vorbim de curent 2 buc acumulatoare varta 150 a
6 buc rombat calciu 75 a
total 750 A/h cred ca e suficient ptr 6 kw cat aveau cele doua monoblocuri.
altceva era acolo problema,gandestete ca de aia ai capu pe umeri
gura mare fa tu o masina in 5 zile si sa sune asa si sa arate asa cum a fost fiatu si mai vorbim
bafta
DR.ZOZO is offline  
Old 13-06-06, 11:08   #175
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

zozo...nu e relevant alibiul tau...ne tot ameninti aici ca ai facut masina in 5zile.
de 2luni ne-ai tot vorbit ca faci masina, ca rezolvi, ca tai, ca bagi, ca duci...iar acum vrei sa te scoti ca ai facut-o in 5zile.
si da, daca avem la dispozitie ceea ce ai tu...aproape oricine ar putea face ceea ce ai realizat tu cu fiatu`
valib is offline  
Old 13-06-06, 14:03   #176
GYM

Stage 5
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

NU..ce a realizat el cu fiat-ul se poate realiza cu un difuzor de 10" de 250w RMS. A fost si realizat...dar nu oficial
GYM is offline  
Old 13-06-06, 14:09   #177
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

mai zozo!!!nu mai ai scapare...tre sa taci si sa faci
SoundIdentity is offline  
Old 13-06-06, 15:27   #178
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

mai zozo!!!nu mai ai scapare...tre sa taci si sa faci
SoundIdentity is offline  
Old 13-06-06, 20:14   #179
DR.ZOZO

Stage 5
 
DR.ZOZO's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Member of:
[AirBrush]
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

sa ma exprim mai expicit:voi credeti ca castig bani ca fac o masina de db drag sau fac alte prosti,e cand mai am timp mai fac si asa ceva,dupa cum ai zis "ca io daca aveam sculele si garajul tau faceam si io in cinci zile masina"
ati dau voie sa vi la garaj ati pun la dispozitie toate sculele,ati pun in brate aparatura ce tre pusa in masina,si dai bataie si fa tu una sa vedem ce sti.nu te tot baga in seama ca de la vorbe pana la fapte este mult.
eu lucrez ptr bani si investesc in scule ,si domeniu
si inca ceva pana nu se premiaza si apreciaza cum trebuie,nici nam sa ma obosesc sa fac,doar sa vada uni ca zozo are cel mai tare bas.TOTUL SE REZUMA LA BANI.
ceam facut am facut doar de show,ptr spectatori care au venit la 4tuning day.
am sa fac un peugeot 107 nou nout de db drag dar mai incolo,ca am altceva de lucru acuma mai serios.
sper ca mai inteles.
daca nu te superi imi pui si mie niste poze cu care te poti mandri?
DR.ZOZO is offline  
Old 13-06-06, 21:14   #180
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: MEGA DIFUZOR Ptr SPL By Dr ZOZO

sefu...nu ma supar, si eu nu am poze, pentru ca in primul rand nu ma laud ca o sa fie asa si asa si asa si o sa scoata atata, si l-am facut in atata vreme, si atata o sa scoata de va rupe pe toti...si cand e gata...si scoate de jumate` pe cat ai promis...incepi sa te scoti cu fel si fel de motive.
da bre...cand e gata oltcitu`...o sa te contactez, si daca te tii de promisiunea cu garaju` si sculele&restu`...o sa iti arat ca si unu` mai nestiutor poate scoate aproape cat scoti tu, dar cu nici un sfert de laude`

Citez: "si inca ceva pana nu se premiaza si apreciaza cum trebuie,nici nam sa ma obosesc sa fac,doar sa vada uni ca zozo are cel mai tare bas.TOTUL SE REZUMA LA BANI."
Daca nu te obosesti sa faci...de ce te lauzi ca o sa ai cea mai tare masina din parcare, iar cand pici de fraier ca nu scoate cat trebuie, incepi sa te scoti cu fel si fel de motive?

Nu vreau sa crezi ca vreau sa iti fiu dusman, dar ar fi mai simplu pentru toata lumea sa faci prima data, dupa aia sa ai cu ce te lauda, nu sa te lauzi inainte sa fie gata...

Sper sa nu te superi ca te iau asa...
da si daca te superi, o sa iti treaca cand o sa bem o bere
valib is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -