Quote:
|
Originally Posted by \"TEKIN\"
o sa va expilic eu cu 2 pumi si cu croseta de dreapta 
|
Si cu ce ziceai tu ca se mananca ,,atmosfera aia boema'' din ,,sucul gastric'' de la capatul ,,ventricului drept din emisfera de nord'' ?? Nu de alta tekin dar vreau sa observ si eu ,,aurora boreala din hipotalamus'' ca sa vad cum ,,converge lumina din ochi direct in tibie via peroneu'' !!!