Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-10, 20:07   #3106
ar80rau

Stage 5
 
ar80rau's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 324
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

si eu sunt de acord cu tricouri...dar are alex dreptate n-are rost cu 4tuning ca nu facem reclama altcuiva...de culoare mi-e egal, fie roz, fie galben, negru e prea banal...si ca motto...nush am putea sa ne punem deacord la o fraza...sa gasim 5 fraze si sa supunem la vot in data de xx intre orele xx si xx votam si care iese ala e fara suparare, ce zice-ti?
__________________
...rear wheel drive for life...
ar80rau is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 20:41   #3107
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar80rau View Post
si eu sunt de acord cu tricouri...dar are alex dreptate n-are rost cu 4tuning ca nu facem reclama altcuiva...de culoare mi-e egal, fie roz, fie galben, negru e prea banal...si ca motto...nush am putea sa ne punem deacord la o fraza...sa gasim 5 fraze si sa supunem la vot in data de xx intre orele xx si xx votam si care iese ala e fara suparare, ce zice-ti?
perfect de acord
predescu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 21:10   #3108
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

eu sunt de acord cu majoritatea
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 21:33   #3109
Alin Puma

Stage 4
 
Alin Puma's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 189
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Ma inscriu si eu pentru tricou indiferent de culoare
Alin Puma is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 22:46   #3110
Black Pearl

Stage 5
 
Black Pearl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,176
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar80rau View Post
si eu sunt de acord cu tricouri...dar are alex dreptate n-are rost cu 4tuning ca nu facem reclama altcuiva...de culoare mi-e egal, fie roz, fie galben, negru e prea banal...si ca motto...nush am putea sa ne punem deacord la o fraza...sa gasim 5 fraze si sa supunem la vot in data de xx intre orele xx si xx votam si care iese ala e fara suparare, ce zice-ti?
Imi place idea lui Raul!
Tricou negru, scrisul portocaliu? ca da bine ca si contrast. Ce ziceti?
Hai sa gasim si fraza/desenul care sa o/il inscriptionam. Propuneri?
OFICIAL
NO SPEED LIMIT
....
Black Pearl is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 23:02   #3111
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

1. TIME FOR SPEED
2.WE LIKE TO RIDE
3 LET THE CAR BECAME YOUR SOUL
4 crazy speed
5 DRIVING FAST MAKE'S US HAPPY
6 MONKEY TUNING
7 WE DRIVE SLOWLY




SPER SA VA FIE DE FOLOS........ce mi-a venit prin cap
predescu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 23:05   #3112
cipri-vkt

Stage 3
 
cipri-vkt's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 130
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

WE DRIVE SLOWLY
cipri-vkt is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 23:19   #3113
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Avea cineva aici pe forum o semnatura tare: No free rides. Ass or gas
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 08:19   #3114
Daci

Stage 5
 
Daci's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 549
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

"We love cops in public car parking!"
Acu' pe bune, fiind membrii 4tuning, ar fi frumos sa le inscriptionam cu sigla clubului. Dar mie imi e bine oricum. Si eu vreau unul, size L, oricum va fi. Eu am mai facut tricouri pentru un alt club, am folosit un tricou negru simplu, pe spate a fost aplicat cu galben stickerul clubului in format de foaie A4 si in fata pe partea stanga, la fel acelasi sticker al clubului dar mult mai mic. Are si Puma unul. Tricourile au fost facute la o firma de grafica de langa Podgoria.
Daci is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 08:55   #3115
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by Daci View Post
"We love cops in public car parking!"
Acu' pe bune, fiind membrii 4tuning, ar fi frumos sa le inscriptionam cu sigla clubului. Dar mie imi e bine oricum. Si eu vreau unul, size L, oricum va fi. Eu am mai facut tricouri pentru un alt club, am folosit un tricou negru simplu, pe spate a fost aplicat cu galben stickerul clubului in format de foaie A4 si in fata pe partea stanga, la fel acelasi sticker al clubului dar mult mai mic. Are si Puma unul. Tricourile au fost facute la o firma de grafica de langa Podgoria.
preturi ceva ?
........................sa fie cat de cat bune...nu material ce se scamoseaza
predescu is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 10:25   #3116
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

"TIRE KILLER"

"CLUTCH, GEAR, GAS..."

"LESS STARING, MORE STEERING"

"RUBBER ROBBER"
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 10:50   #3117
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Oricum daca va faceti tricouri, eu zic sa fie totusi ceva mai personalizate, cu ceva "Club Arad" prin ele sau ceva de genul.. Asa cu o simpla expresie poate crede lumea ca pur si simplu e o coincidenta ca si sutele de tricouri Harmani
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 10:59   #3118
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

nu cred ca se pune problema ca cineva sa creada ca e coincidenta, daca grafica-i aceeasi si culoarea ceva mai ciudata... si "... Club Arad" nu vad ce s-ar putea scrie...
Oricum, eu nu ma pronunt prea "apasat" pentru ca probabil atunci va fi si o adunare mai oficiala a clubului in care activez de mai mult timp...
__________________
If its got tits or tires... its got problems!
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 11:42   #3119
Black Pearl

Stage 5
 
Black Pearl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,176
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Aici ai dreptate, si anul trecut la Armonia tin minte ca s-au grupat masinile pe cluburi: BMW, Opel, Logan...
Black Pearl is offline   Reply With Quote
Old 15-04-10, 11:51   #3120
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Nu e stres, eu o sa fiu singur la Seat macar asa o sa am cea mai faina masina din club
NEo007 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -