Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-10, 02:30   #2671
alex SPD

Stage 1
 
alex SPD's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 16
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

[QUOTE=rangerxtr;3190913]in final au ajuns....un mic cadou pt masinuta inainte de plecare....sa se bucure si ea!

Ca ale mele Sa le folosesti sanatos fara incidente neplacute
alex SPD is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 03:11   #2672
predescu
VW Driver

Stage 5
 
predescu's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

[QUOTE=alex SPD;3192410]
Quote:
Originally Posted by rangerxtr View Post
in final au ajuns....un mic cadou pt masinuta inainte de plecare....sa se bucure si ea!

Ca ale mele Sa le folosesti sanatos fara incidente neplacute
ce inseamna sa nu ai somn de obicei la ora asta alex spd cred ca visai cand ai scris
predescu is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 07:24   #2673
ar80rau

Stage 5
 
ar80rau's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 324
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

si eu am auzit ca in weekend ajunge pe la 16 grade cu plus...si pt mine e ok sa mergem sambata...interesati-va si vb vineri la patinuar sau postati aici pe forum...
@alex...super jantele sa le stapanesti sanatos fara probleme.
__________________
...rear wheel drive for life...
ar80rau is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 08:00   #2674
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

neata da am uitat sa scriu sa se bucure ea (masina si eu sa injur cand intro in gropi!!!hhaahdaca se incalzeste asa cred ca o fii interesant cu caciucurile de iarana........not!
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 08:25   #2675
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

asa si o intrebare, unde ziceti sa ma duc sa schimb rotile...ca am fost in multe locuri si sincer nu sunt multumit nici la pret si nici la indemanare! eu am facut la leodor,dumiwest,si acela din aradul nou pe dreapta...unde zici e cel mai ok pret calitate! mersi anticipat!
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 09:13   #2676
absstrakt
VW Driver

Stage 5
 
absstrakt's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 693
Member of:
[VW]
[Racing Syndicate]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

langa generala 4 pe colt..te costa vreo 80 de lei schimbatu cu tot inclus echilibrat etc dar au aparate calumea si lucra oameni care se pricep
absstrakt is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 10:02   #2677
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

dah sa ma kk pe youtube... m-am koit atata cu montaju ala si mi-a iesit de 13 minute si vezi doamnei iutubu' nu te lasa sa pui mai lung de 10.... 'tu-i mama ma-sii!!!! iara tre sa-l refac...
__________________
If its got tits or tires... its got problems!
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 14:45   #2678
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

of of caline ia trimite-le un e-mail la aia cu youtube-ul, alex ai vorbit la Las Vegas?
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 15:37   #2679
rangerxtr

Stage 5
 
rangerxtr's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 350
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

asa am vb nu acolo ca nu era nimeni pe acolo batai frasu.....tot mam invartit pe acolo si nimica si cu masina mai un pic si ma bagam pe pista....in plus am avut fericirea sa ma lase pare ca alternatorul(maine aflu mai exact!) deci fara masina......mai bine lua foc...asa era dauna totala! cam asa....noroc ca am garantie extinsa!macar atata...azi zi de doliu...am condus 10km far curent sareau acurile....bordul se aprinde se stingea...servo nimica abea cu 2 mainii si un picior intorceam volanul!....asteptam doar sa plezneasca tot si sa iasa flacari! numai asa puteam sa fac un gratar cu GTC-ul!
rangerxtr is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 15:40   #2680
alexalfa2006

Stage 5
 
alexalfa2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 440
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ii in garantie, ti-o rezolva baietii de la opel, si nu ai gasit pe nimeni pe acolo pana la urma? Ramona ai tu vreun nr. de telefon ?
alexalfa2006 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 17:42   #2681
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

nah ca am reusit si cu montaju... nu-i cine stie ce calitate pe filmari... plus ca mai fwte si iutubu calitatea...


https://www.youtube.com/watch?v=D-rN2CViFrQ

Last edited by calinpetco; 17-03-10 at 17:45.
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 20:13   #2682
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Am am scris odata ca nu Las Vegasul raspunde de circuit. Acum nici nu cred ca este deschis publicului circuitul dar daca ar fi, acolo sta o persoana care raspunde de karturi, care ne va lua 30 lei/10 minute de persoana.

De circuit raspunde un domn din Oradea al carui numar il am, dar trebuie sa stim neaparat cate persoane vom fi (sigur) si cat timp vrem sa petrecem pe pista, deoarece domnul respectiv va venii special pentru noi din Oradea la Arad, si va spun sigur ca nu va venii pentru 2-3 masini deoarece nu i se renteaza drumul. Am mai vb cu el cu ceva timp in urma.

Il pot suna, dar sa stiu cate masini vom fi.
Acolo la Vegas nu stiu daca ve-ti rezolva ceva.

calinpetco@: la mine nu se deschide Videoul, il vede cineva?
__________________

The winner ain't the one with the fastest car it's the one who refuses to lose! Pinky
Ford Probe (Pinky)
Mazda MX5 (Mia)

Last edited by PinkProbeLady; 17-03-10 at 20:17.
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 21:34   #2683
calinpetco

Stage 5
 
calinpetco's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 571
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

https://www.youtube.com/watch?v=D-rN2CViFrQ
calinpetco is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 22:32   #2684
Black Pearl

Stage 5
 
Black Pearl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,176
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by rangerxtr View Post
asa si o intrebare, unde ziceti sa ma duc sa schimb rotile...ca am fost in multe locuri si sincer nu sunt multumit nici la pret si nici la indemanare! eu am facut la leodor,dumiwest,si acela din aradul nou pe dreapta...unde zici e cel mai ok pret calitate! mersi anticipat!

Eu merg de vre-o 2 ani in Gradiste. Intri pe Ion Budai Deleanu, apoi prima strada la stanga si dupa piata a doua casa pe stanga e vulcanizarea. Din cate tin eu minte au program de la 9-17, iar sambata de la 9-12.

Sambata asta vreau sa le schimb si eu.
Black Pearl is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 23:46   #2685
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by calinpetco View Post
Foarte tare video!
Multumim mult!
Cine are pozele din video, le vreau si eu ...
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -