Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 03-08-09, 19:14   #1606
h0rm0n

Stage 5
 
h0rm0n's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 649
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

mi-e nu mi-l trimiti prin curierat??...
h0rm0n is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 21:35   #1607
mihait

Stage 2
 
mihait's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 32
Member of:
[AUDI]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Felicitariiii si multa voie buna
mihait is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 21:40   #1608
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by !41! View Post
citind pagina asta realizez ca de nenumarate ori mi sa intamplat sa primesc sfaturi sau chiar batjocora de la "avizati" sau chiar de la persoane fara permis si care n-au nici o treaba cu masinile. multa lume nu intelege ca fiecare are gusturile lui si ideile lui care nu trebuie sa se incadreze in imaginea generala neaparat.am auzit toate variantele de pe lume , ca ar trebui sa o fac "verde boland , ca jantele sant nu stiu cum , ca ar trebui sa pun nu stiu ce kit, ca mai bine luam bmw sau alte variante . un lucru nu inteleg majoritatea oamenilor care-si dau cu parerea, majoritatea avem masinile pe care le avem pentru ca atat ne permitem sau pur si simplu ca ne plac asa ! eu personal nu mi-am luat masina care o am din intamplare - asta am vrut si nu vreau sa-i modific nimic (mai incap mici ajustari ce-i drept). stiu ce inseamna sa te bata lumea la cap asa ca nu voi spune nimanui niciodata ce sa-si faca la masina, fiecare cu fanteziile lui pana la urma..
supertare 41...si mie mi s-a intamplat de nenumarate ori...heheee..tare faza cu verdele boland)))..bafta!
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 04-08-09, 13:05   #1609
ar88kos

Stage 5
 
ar88kos's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 451
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

maaaaaaaaaaa.........o fost ceva lumee !!!
ar88kos is offline   Reply With Quote
Old 04-08-09, 21:18   #1610
mihait

Stage 2
 
mihait's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 32
Member of:
[AUDI]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Scuze ca deviez de la esenta topicului dar nu am vrut sa fac unul nou doar pentru o intrebare eu prefer daca pot sa fac totul singur la masina mea fara mecanic sau electrician insa de data asta mam incurcat rau de tot vreau sa instalez farul de mijloc pentru frana si nu ai dau de capat e cineva dintre voi care se pricepe umpic la electrica eventual vineri sa ma ajute sau sa isi dea cu parerea daca nu poate sa imi dea macar numarul unui electrician nu inteleg ceva si am ars deja o siguranta
mihait is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 21:46   #1611
xerror vtr

Stage 2
 
xerror vtr's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 38
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

eugen am auzit ca tu conduci un hyundai si eu un daewo,ce tare .......frateeeeeee,altii habar nau pe ce planeta traiesc, dar sa auda de un vtr black sau vtech,mivec ,vanos etc,vai de capul lor!
xerror vtr is offline   Reply With Quote
Old 06-08-09, 20:41   #1612
Costel-TBO
Racing Syndicate Member

Stage 5
 
Costel-TBO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 308
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[VW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by xerror vtr View Post
eugen am auzit ca tu conduci un hyundai si eu un daewo,ce tare .......frateeeeeee,altii habar nau pe ce planeta traiesc, dar sa auda de un vtr black sau vtech,mivec ,vanos etc,vai de capul lor!
despre cine vorbesti??
Costel-TBO is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 09:43   #1613
devianc3

Stage 3
 
devianc3's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 95
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

@GTI dude: Din punctul meu de vedere jantele dau destul de bine pe masina. Stopurile alea le-am vazut de multe ori pe alte masini, si constrastul intre negru si albul stopurilor e prea mare, si poate de aia primesti feedbackuri negative. Daca era argintie, ar fi aratat bine. Oricum, daca spui ca le vopsesti, in principiu ar trebui sa arate bine. Ca idee generala, nu mi se pare nimic kitch. I mean, ffs, daca ai avea 3 aripioare de rechin pe capota, si 2 eleroane triunghiulare pe hayon, ar fi kitch, dar asa.. e ok. Si pana una alta, tie trebuie sa-ti placa, pentru ca e a ta, in fond si la urma urmei.
__________________

devianc3 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 11:59   #1614
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by devianc3 View Post
@GTI dude: Din punctul meu de vedere jantele dau destul de bine pe masina. Stopurile alea le-am vazut de multe ori pe alte masini, si constrastul intre negru si albul stopurilor e prea mare, si poate de aia primesti feedbackuri negative. Daca era argintie, ar fi aratat bine. Oricum, daca spui ca le vopsesti, in principiu ar trebui sa arate bine. Ca idee generala, nu mi se pare nimic kitch. I mean, ffs, daca ai avea 3 aripioare de rechin pe capota, si 2 eleroane triunghiulare pe hayon, ar fi kitch, dar asa.. e ok. Si pana una alta, tie trebuie sa-ti placa, pentru ca e a ta, in fond si la urma urmei.
multam pt. aprecieri devianc3....referitor la stopuri..e adevarat ca e cam mare contrastul,de aia o sa le fac fumurii..si probabil in viitorul apropiat si jantele vor fi negre..sper cat mai curand..va fi all black
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 14:08   #1615
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Am si eu o intrebare stiti cum e drumul de la Oradea-Arad-Timisoara-Moravita?multumesc
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 14:17   #1616
lucster

Stage 3
 
lucster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 132
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Da.

Oradea -Arad = căruță

Arad - Timisoara = raliu

Timisoara - Moravita, exceptand portiunea chiar de la iesire din Timisoara = drum de Veyron, in sensul ca daca nu e trafic, chiar ai conditiile sa prinzi cel putin 350 la ora.
__________________
Am avut un cosmar azi-noapte. Am visat ca eram la liniute si nu puteam sa scot ESP-ul.
lucster is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 15:58   #1617
mihait

Stage 2
 
mihait's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 32
Member of:
[AUDI]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

O sa fie azi ceva e vreme urata afara
mihait is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 22:23   #1618
absstrakt
VW Driver

Stage 5
 
absstrakt's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 693
Member of:
[VW]
[Racing Syndicate]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

nici ploaia nu ne opreste...a fost fain si azi si destula lume;p
absstrakt is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 00:11   #1619
lucster

Stage 3
 
lucster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 132
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

N-o sa uit experienta de 1200 de watts in curand

Costel, a fost misto nu cred ca ai probleme cu multa lume la semafor
lucster is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 07:14   #1620
mihait

Stage 2
 
mihait's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 32
Member of:
[AUDI]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Pe mine ploaia ma oprit :P
mihait is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -