Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-09, 20:13   #1591
lucster

Stage 3
 
lucster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 132
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

omg cum sa dai jos jantele de pe gti si sa pui astea? si stopurile...

in mod normal m-as pune bine pe langa tine, ca e masina mea preferata (dupa R32), dar daca nu o iubesti asa cum e (performance mods = ok), nici eu nu te pot iubi
__________________
Am avut un cosmar azi-noapte. Am visat ca eram la liniute si nu puteam sa scot ESP-ul.
lucster is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 20:28   #1592
h0rm0n

Stage 5
 
h0rm0n's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 649
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Bine ca-i joi

La multi ani ! Dix-ule...!!!

@lucster, Aline tu esti? sau te confund ?
@ar75gti, sa o stapanesti sanatos... e frumoasa foc !
h0rm0n is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 20:33   #1593
lucster

Stage 3
 
lucster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 132
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

De ce si-ar pune Alin nicku lucster?
lucster is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 20:51   #1594
h0rm0n

Stage 5
 
h0rm0n's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 649
Member of:
[Opel]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

de ce, nush...

dar dupa rasp. tau, clar te confund...
la intalnire am venit cu un prieten de la Sebis... si avea un Mercedes... si tot imi spunea ca urmatoarea masina va fi GTI... dar i-ar place foarte mult si R32... si aici mi te-a adus in gand ca ai fi tu !

dar acum ma uit mai bine, tu ai un C230, si el are un A200...

PS: nici nush daca are NICK pe acest forum !
__________________
Friend of 'F'
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ

http://www.My Astra F/Under Construction.html

■ now: Astra F '94 GSi (C18XE) ■
■ now: Astra F '97 (X16SZR) ■
■ ex. Astra F '96 (X16SZ) ■
■ ex. Astra F '92 (C14NZ) ■
h0rm0n is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 22:39   #1595
absstrakt
VW Driver

Stage 5
 
absstrakt's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 693
Member of:
[VW]
[Racing Syndicate]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

luc...dupa ce o vezi live o sa iti schimbi parerea...
absstrakt is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 23:03   #1596
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by lucster View Post
omg cum sa dai jos jantele de pe gti si sa pui astea? si stopurile...

in mod normal m-as pune bine pe langa tine, ca e masina mea preferata (dupa R32), dar daca nu o iubesti asa cum e (performance mods = ok), nici eu nu te pot iubi
sorry pt tine man..nu sunt gay...deci nu ma poti iubi si nici nu as vrea sa te pui bine pe langa mine,nu suport lingaii...referitor la cotetul meu....nu cred ca ai avea prea multe de spus.......invidia sa fie oare???..hmmm..)..voi ce ziceti?..astept pareri..ceao
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 23:06   #1597
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by h0rm0n View Post
Bine ca-i joi

La multi ani ! Dix-ule...!!!

@lucster, Aline tu esti? sau te confund ?
@ar75gti, sa o stapanesti sanatos... e frumoasa foc !
multam fain h0rm0n...sa fii sanatos!..
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 23:56   #1598
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

De la niste gusturi personale la invidie eu zic ca e cale lunga. Sa nu exageram totusi.. Jantele imi plac, dar stopurile cu toate ca sunt Hella eu le consider kitch-oase. Bineinteles gusturile nu se discuta, tie sa iti placa masina ca doar o faci pentru tine nu pentru pareri nu? Eu mi-as fi pus ceva mai OEM'ish pe leduri
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 00:05   #1599
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
De la niste gusturi personale la invidie eu zic ca e cale lunga. Sa nu exageram totusi.. Jantele imi plac, dar stopurile cu toate ca sunt Hella eu le consider kitch-oase. Bineinteles gusturile nu se discuta, tie sa iti placa masina ca doar o faci pentru tine nu pentru pareri nu? Eu mi-as fi pus ceva mai OEM'ish pe leduri
ai dreptate neo....nu e invidie,glumeam..precis tipu are vreo 2 mertzane,,tunate cu muuult bun gust...heheee,nu un cotetz kitch-os ca al meu...si referitor la stopuri..nu peste mult timp,vor fi fumurii...hmmmm neo,...cata dreptate ai omule...cu ce te ocupi??
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 00:53   #1600
dj_crapone

Stock
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 5
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

as vrea sa-mi schimb culaorea masinii, daca are cineva vreo idee... am cateva poze pe profil...arata bine si asa(cred) dar vreau ceva mai spectaculos...am primit o idee de portocaliu lamborghini...ce ziceti?
dj_crapone is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 07:59   #1601
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar75gti View Post
..precis tipu are vreo 2 mertzane,,tunate cu muuult bun gust...
doar unul...din cate se stie dar cine stie unde ascunde un black series.
morghen is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 08:56   #1602
ar75gti

Stage 5
 
ar75gti's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 439
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by dj_crapone View Post
as vrea sa-mi schimb culaorea masinii, daca are cineva vreo idee... am cateva poze pe profil...arata bine si asa(cred) dar vreau ceva mai spectaculos...am primit o idee de portocaliu lamborghini...ce ziceti?
frumoasa mashinutza....arata bine si asa cum e acum..
ar75gti is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 17:24   #1603
!41!
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,397
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Honda]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

citind pagina asta realizez ca de nenumarate ori mi sa intamplat sa primesc sfaturi sau chiar batjocora de la "avizati" sau chiar de la persoane fara permis si care n-au nici o treaba cu masinile. multa lume nu intelege ca fiecare are gusturile lui si ideile lui care nu trebuie sa se incadreze in imaginea generala neaparat.am auzit toate variantele de pe lume , ca ar trebui sa o fac "verde boland , ca jantele sant nu stiu cum , ca ar trebui sa pun nu stiu ce kit, ca mai bine luam bmw sau alte variante . un lucru nu inteleg majoritatea oamenilor care-si dau cu parerea, majoritatea avem masinile pe care le avem pentru ca atat ne permitem sau pur si simplu ca ne plac asa ! eu personal nu mi-am luat masina care o am din intamplare - asta am vrut si nu vreau sa-i modific nimic (mai incap mici ajustari ce-i drept). stiu ce inseamna sa te bata lumea la cap asa ca nu voi spune nimanui niciodata ce sa-si faca la masina, fiecare cu fanteziile lui pana la urma..

Last edited by !41!; 03-08-09 at 17:27.
!41! is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 18:52   #1604
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Corect
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 19:12   #1605
ar 79 dix

Stage 5
 
ar 79 dix's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

multzam fain celor care mi-au urat anticipat!
va si o bere pt cei care sant insotzitori de bord!
ar 79 dix is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -