Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-11, 10:39   #5506
Iojy

Stage 1
 
Iojy's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 10
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

[QUOTE=Evoluti0n;4396991]voi chiar va plictisiti groaznic....chill man cu stresu asta muriti de tineri
legat de pistoale si alte cele , suntem pe un forum auto nu de arme, laudativa cu masinile nu cu tot felu de iatagane
stiti si voi vorba aia: vorba multa, saracia omului[/QUOT

Cred ca unele persoane se cred in vestul salbatic sau se cred justitiari!...nu am vz cu ochii mei cine a scris porcaria cu arma, DAR sa fie constient ca daca isi permite sa ameninte atat de deschis, arma ii aduce mai multe belele decat sa il scoata din situatii critice(presupunand ca are permis de port arma PENTRU AUTOAPARARE!).
Adevarul e ca aproape oricine poate obtine permisul de port arma(daca e sanatos la cabina, are argumente pt ce ii trebuie arma sau doar stie sa minta ff credibil), DAR la fel de repede poate ramane si fara acel permis+arma confiscata+ dosar penal.
USOR CU AMENINTARILE DE GENU, PT CA EXISTA AC LA COJOCUL FIECARUIA!
Hai sa incercam sa fim civilizati odata, lasand magariile, ca deja situatia nu e nostima!
Iojy is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:03   #5507
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by raidaru View Post
Pai de ce crezi ca nu se descurca singur? vrei sa-l ti de manuta? of of, unde s-a ajuns............. ducem si pistoale ca sa stiu
Si eu am spus ca poate sa duca, eu oricum il am mereu la mine. Eventual il pun sa inghita un cartus. Nici macar nu a fost sters postul imbecilului care a inceput off-topic la greu pe aici.
Eu sunt curat ca lacrima. Bruce Wayne nu face nimic rau
AR88JRK is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:22   #5508
Iojy

Stage 1
 
Iojy's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 10
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AR88JRK View Post
realmode ,VI cu mine vineri acolo.
AR88JRK, e ok ca ai arma, lumea e plina de imbecili si nu stii cand poti avea nevoie...dar daca o ai, nu ameninta cu ea nici macar in gluma( darmite descarcat in cineva sau bagat pe gat la Raidaru )) ).
Eu nu inteleg 1 lucru, pana acum nu ai participat la nici o intalnire, motivul pt care ai vrea sa vii care e?
Iojy is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:26   #5509
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

morghen is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:28   #5510
raidaru

Stage 5
 
raidaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AR88JRK View Post
Si eu am spus ca poate sa duca, eu oricum il am mereu la mine. Eventual il pun sa inghita un cartus. Nici macar nu a fost sters postul imbecilului care a inceput off-topic la greu pe aici.
Eu sunt curat ca lacrima. Bruce Wayne nu face nimic rau
Am pus niste smiley-uri dupa fraza cu pistoalele, au si ele un rol Ma daca are gust bun cartusul il inghit Oare de ce nu a fost sters postul imbecilului. "Curat ca lacrima", mai putin un vocabular exemplar Ti-am scris PM ca sa nu mai stricam topicul, si inca am fost cat se poate de formal si cu respect fata de tine in el, insa se pare ca tu vrei sa demonstrezi nu stiu ce aici pe forum........ce sa zic, bafta!
__________________
Chrysler Sebring Convertible
Renault Laguna
Peugeot 106
raidaru is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:28   #5511
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Unde vezi tu ca eu am amenintat cu arma?! Esti nebun?!??!!?!?!?!?!?
Ai vazut mai sus care a facut asta! Citeste atent inainte sa faci o afirmatie. Vin pentru ca am fost invitat de mai multe persoane acolo. Si am primit chiar si doua mesaje private in care am fost invitat sa vin. Nu am apucat fiindca am fost ocupat. Si nu voiam sa vin pana nu imi "tunez" masina. (la sfarsitul lunii).
AR88JRK is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:37   #5512
Iojy

Stage 1
 
Iojy's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 10
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by AR88JRK View Post
Unde vezi tu ca eu am amenintat cu arma?! Esti nebun?!??!!?!?!?!?!?
Ai vazut mai sus care a facut asta! Citeste atent inainte sa faci o afirmatie. Vin pentru ca am fost invitat de mai multe persoane acolo. Si am primit chiar si doua mesaje private in care am fost invitat sa vin. Nu am apucat fiindca am fost ocupat. Si nu voiam sa vin pana nu imi "tunez" masina. (la sfarsitul lunii).
1. Tu, chiar mai sus ai scris ca il bagi pe gat lui Raidaru...
2. Nu stiu daca ma cunosti personal, si nu stiu cine SCULA LUI JOKER esti de ma faci pe mine nebun????....deocamdata am vb cat se poate de respectuos, nu ti-am adresat nici un fel de "alint" de gen ce ai facut tu mai inainte...
Iojy is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:42   #5513
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by Iojy View Post
1. Tu, chiar mai sus ai scris ca il bagi pe gat lui Raidaru...
2. Nu stiu daca ma cunosti personal, si nu stiu cine SCULA LUI JOKER esti de ma faci pe mine nebun????....deocamdata am vb cat se poate de respectuos, nu ti-am adresat nici un fel de "alint" de gen ce ai facut tu mai inainte...
Crede-ma ca m-am saturat de infantilismele astea. Am lucruri mai importante de facut. Nu imi place sa mi se bage "cuvinte in gura" REPET!!!!!!!!!!! Ce anume ii bag? Tu ai spus ca pistolul!!! " am spus ca il pun sa inghita un cartus! " Nici nu e nevoie de pistol. Aici conteaza semantica propozitiei !!!!!!!! TOCMAI fiindca nu e de gluma!!!

Nu mai dau nicio replica daca e off-topic de acum! Sanatate!
AR88JRK is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:44   #5514
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

morghen, ce mesteresti? Cu ce te ocupi? Sper ca nu tu esti Joker!! )
AR88JRK is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:47   #5515
ar88kos

Stage 5
 
ar88kos's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 451
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

ce de activitate p'aci .....
ar88kos is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 12:58   #5516
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Era prea sec deja
AR88JRK is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 13:04   #5517
ar88kos

Stage 5
 
ar88kos's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 451
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

daaa....ma duc p'afara ...am venit numa sa-mi incarc pistolu..... ca am ramas fara apa )))=))))))) o zi faina sa aveti!!
ar88kos is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 13:08   #5518
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar88kos View Post
daaa....ma duc p'afara ...am venit numa sa-mi incarc pistolu..... ca am ramas fara apa )))=))))))) o zi faina sa aveti!!
)))))) pe jos de ras ))
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 13:13   #5519
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar88kos View Post
daaa....ma duc p'afara ...am venit numa sa-mi incarc pistolu..... ca am ramas fara apa )))=))))))) o zi faina sa aveti!!
bwahahhahah mega tare !!! dau o bere !!
u made my day !
morghen is offline   Reply With Quote
Old 15-06-11, 15:14   #5520
AR88JRK
Ford Driver

Stage 3
 
AR88JRK's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 88
Member of:
[FORD]
Default Re: Comunitatea 4tuning ARAD - Intalniri in fiecare vineri ora 19 Parcarea Patinoar

Quote:
Originally Posted by ar88kos View Post
daaa....ma duc p'afara ...am venit numa sa-mi incarc pistolu..... ca am ramas fara apa )))=))))))) o zi faina sa aveti!!
+1. Mega comic!!! =))))))))))))
AR88JRK is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -