Quote:
Originally Posted by NEo007
Tekin ii cel mai tare
AR33COP de ce nu te-ai dat?
morghen arata ok porschele asa
masina de la kid tuning, cea mai mare dezamagire pt mine.. timpi slabi la cati cai se declara sub capota... mult prea slab.. :-/ 
|
n-am vrut la inceput si dupa aia cind m-am razgindit nu m-o mai lasat aia.
data viitoare.am inteles ca o sa fie ceva la cluj dar nu stiu exact cind.