L-a intrebat cineva pe proprietar :
- Ce's ma cu stickerele astea ?
- Nu'i asa ca's misto ?!? am dat 150 de euro numai pe manopera...
Nu cumva sa ratati acel eleron de 1.70 metri lungime si 50cm inaltime(care nu prea se vede), si da , are numere de italia
P.S: Scuza-ti claritatea pozelor , ii criza financiara si nu-mi permit telefon cu mai multi pixeli