Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: Cum vi se pare ?
este extraordinara 71 28.63%
e frumoasa intr-adevar 67 27.02%
e reusita 71 28.63%
merge 23 9.27%
kitch, nu m-as sui la volan 16 6.45%
Voters: 248. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 04-09-05, 09:25   #61
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Skmadtm\"
Felicitari de masina mi se pare ce-a mai adevarat nova insa punctul ei forte il reprezinta motorul , parerea mea am vazut-o la constanta cand a dat clasa la celica aia alba
Celica alba ? Poate Eclipse rosu !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-09-05, 17:40   #62
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default

bine ca te-ai hotarat sa nu o vinzi dar i-ar sta mai bine fara stikerele alea albastre in rest jos palaria
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 04-09-05, 21:50   #63
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Da ai dreptate da parca a te-ai dat tot in partea cealalta a fost o cursa asa in 3 parca da nu mai stiu exact care erau celelalte doua masini
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 08:08   #64
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Skmadtm\"
Da ai dreptate da parca a te-ai dat tot in partea cealalta a fost o cursa asa in 3 parca da nu mai stiu exact care erau celelalte doua masini
Eclipse si Mazda 3 .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-09-05, 12:15   #65
BASU

Stage 5
 
BASU's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,503
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

frumos frumos lucrat...
BASU is offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 16:55   #66
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default

Flow is offline   Reply With Quote
Old 23-09-05, 23:01   #67
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

frumoasa
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 09:41   #68
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Flow\"
am citit tot topicu de la cap la coada shi am observat ca toata lumea iti atribuie tie toate creditele luciane pt aceasta mashina care nu este facuta de tine
fara suparare acuma poti sa imi spui shi mie te rog ce modificari ai adus la mashina, motor etc ? ce bani ai bagat in ea? cat ai lucrat la ea?pt ca ultima oara cand mi o amintesc arata la fel
Ce nu ai inteles tu este ca aici se apreciaza masina nu proprietarul . In tot topicul nu doar in ceea ce priveste nova MEA ! Daca nu te-ai prins asta e. Nu e nimeni perfect . Ce modificari am adus la motor ? Muuuulte . Dar moment ... te afli in postura de a ma judeca ? Ce bani am bagat in ea ? Pai daca plecam de la suma investita pt achizitionare ... ce sa spun .. numai pe cauciucurile fata am dat 12 mil . Cat am lucrat la ea ? Mai mult decat am mers cu ea . Masina arata cam la fel ai dreptate. Faptul ca am avut alte investitii de facut la ea .. mai putin exteriorul nu cred ca este problema ta . Daca imi faci tu o donatie de macar 1000 euro promit ca o fac super tare si de nerecunoscut . Pt a te amuza pe tine singurele modificari la exterior aduse de mine sunt urmatoarele : grila dintre faruri , sprancene , alte stopuri pe spate (pariu ca nu le-ai vazut) si am mai scos din stickere . La capitolul alte modificari ... reparat integral cutia , bateria mutata in portbagaj , alt intercooler , alt filtru de aer , alt radiator , alt electroventilator , alte fete de usi , lumina albastra in interior (schimbat absolut tot ce poate lumina) , discuri frana spate noi , placute fata - spate Ferodo .... si sincer nu inteleg de ce trebuie sa-ti dau tie socoteala ... Esti chiar culmea ! Aaaa vezi ca am schimbat si bujiile , filtrul de ulei , de benzina si am schimbat si uleiul . Esti un carcotas ! In loc sa apreciezi asptectul masinii tu te iei de mine ca ce ? Ca am cumparat-o ? Ca e a mea acum ? Stai linistit .. daca ma uit la masina ta .. sincer am investit muuult mai mult in a mea decat tu in a ta . Daca erai Robert poate intelegeam .. dar scuza-ma .. nu ai nici un merit la masina mea deci chiar nu te inteleg . Stau si ma gandesc daca tu esti cel de care zicea Robert ca vb cu mine pe internet si ... nu e asa .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 10:34   #69
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default Re:

Flow is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 10:42   #70
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Dragul meu . Da-mi voie sa te citez : \"am citit tot topicu de la cap la coada shi am observat ca toata lumea iti atribuie tie toate creditele luciane pt aceasta mashina care nu este facuta de tine \" Aceasta este o intrebare ? Nu cred . Este o afirmatie rautaciosa sau cel putin carcotasa . Urmata de 3 intrebari cu caracter ironic . Oricum , sper ca te-au multumit raspunsurile mele . Si ... bujiile sunt Bosch Platinum iar la turbina nu am schimbat nimic .. va trebui un kit de reparatie . Fii mai atent la felul in care formulezi o intrebare si la comentariile ce o insotesc. Cat timp nu sunt tendentioase totul e ok . Cine ma cunoaste stie cat timp , bani si suflet am investit in masina asta . Si ca fapt divers .. sper ca pana in primavara sper sa nu mai recunoasca nici Robert masina asta , daca intelegi ce vreau sa spun .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 10:54   #71
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Default

Flow is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 11:06   #72
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Flow\"
totushi scria cineva ca ai muncit o gramada la ea ca sa arate asa ceia ce nu e adevarat ca ea asa arata shi inainte
vb acu exclusiv de cum arata
shi in urmatoru post de la tine ai trecut mai departe fara sa zici nimic
asta a fost tot ce am vrut sa subliniez nimic altceva
sper sa fie cu bun simt comentariul nu vreau sa te superi pe mine ca n are nici un rost shi sunt convins ca ai lucrat foarte mult la mashina

ps : ai scris ca ai investit mai mult in ata decat in a mea
eu am 2 masini
nova care am investit 4 jante pe ia shi restu tot respectu pt bogdan fostu propietar care s a chinuit ceva mai mult la ea
Shi mashina mea de suflet Lancia beta coupe Hpe care cand am cumparat o acu 2 ani nu ti dadeai seama ce culoare avea shi am investit in 2 ani ff mult crede ma atat bani dar mai ales munca
asa ca fapt divers www.flow-tuning.go.ro
1 lucru la care te ai inselat
toate cele bune inca o data
Ei nah ? www.mycar.go.ro ia vezi ce a iesit din un Fiat 132 (de fapt din 2)din 1978 ! Deja suntem off topic ... dar asta e . Si .. tu in 2 ani ... eu in 5-6 luni .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 14-10-05, 22:32   #73
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=12002
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 08-11-05, 11:01   #74
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

E mai bine asa ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	p1090261_copy_182.jpg
Views:	185
Size:	177.3 KB
ID:	50187  
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 07-02-06, 16:17   #75
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Sau asa ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	luciex_324.jpg
Views:	174
Size:	187.0 KB
ID:	67048  
Lucian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -