Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: what do you think ??
este extraordinara 16 9.82%
e frumosa intr-adevar 10 6.13%
e reusita 27 16.56%
merge 31 19.02%
e urata 39 23.93%
kitch, nu m-as sui la volan 40 24.54%
Voters: 163. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 30-06-06, 20:54   #31
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

nuj dak e vorba de kitch. mai de graba o nepotrivire de bodykit.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-06, 22:34   #32
BULLDOG

Stage 5
 
BULLDOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,211
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

da o nepotrivire de kit, o chestie "asemanatoare" in romania- daciile cu bara fata de logan, sau cielo, sau octavia, care se inscriu la aceeasi categorie de kitch insa la un alt nivel
BULLDOG is offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 19:36   #33
AK-ZER

Stage 5
 
AK-ZER's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 617
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

e najpa... kitsch facut cu piese de calitate.. un exemplu care dovedeste k nu numai banii investitii conteaza in tunning.. trebui sa-i folosesti cu cap..
AK-ZER is offline   Reply With Quote
Old 10-07-06, 03:44   #34
c3-mad

Stage 3
 
c3-mad's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 152
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

pacat ca a bagat foarte multi bani in asa ceva probabil ..insa nu a stiut ce sa afca cu bani ..foarte multi bani si rezultate foarte proaste cu materiale de calitate
c3-mad is offline   Reply With Quote
Old 17-07-06, 18:25   #35
p_vio46

Stage 5
 
p_vio46's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,680
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[RENAULT]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

nu prea se pupa body kitul cu masina si nici alegerea culorilor nu e chiar potrivita , un mare minus pt jenti urate cu spume nu dau deloc bine pe masina
p_vio46 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-06, 14:27   #36
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

+ pt lambo doors
+ pt portbagaj
.....
in rest.. nu prea e pe gustul meu, prea incarcata!
am votat 'merge'
Brian is offline   Reply With Quote
Old 19-07-06, 18:38   #37
basy

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 336
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

Sa mai completez la cele spuse anterior: montarea siglei kitsch autentic, sigla RS4 la fel, nu are cum sa fie(prietenii stiu de ce). Mie imi aduce a Dacia 1300 "tuningata" in spatele blocului cu un spray de vopsea. Pacat!!!
basy is offline   Reply With Quote
Old 19-07-06, 19:22   #38
BULLDOG

Stage 5
 
BULLDOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,211
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

basy sa nu exageram .... si eu am votat urata dar nici chiar asha ... uita-te cum se deschide portbagajul, ce are inauntru... suicide pe spate, lambo style in fatza, si ii bagata foarte multa munca in masina asta, am vazut-o la oradea ... pacat ca nu ii masina potrivita, iti zic eu ca daca erau toate astea (in afara de sigla rs4) pe o japoneza cu totul altfel arata ... oricum... kitschu' consta in nepotrivirea pieselor+body kit cu masina ...
BULLDOG is offline   Reply With Quote
Old 21-07-06, 12:04   #39
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

E urata nu e faina e pre nush nu ii pe gustu meu ii pre latita jenti urate nush ce ii fain la ea...mai bine o facea alcumva
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 22-07-06, 22:04   #40
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

singurul lucru care nu`mi plac sunt jentile....nu dau bine deloc...in resti e extraordinara...
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 10:27   #41
basy

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 336
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

Quote:
Originally Posted by BULLDOG
basy sa nu exageram .... si eu am votat urata dar nici chiar asha ... uita-te cum se deschide portbagajul, ce are inauntru... suicide pe spate, lambo style in fatza, si ii bagata foarte multa munca in masina asta, am vazut-o la oradea ... pacat ca nu ii masina potrivita, iti zic eu ca daca erau toate astea (in afara de sigla rs4) pe o japoneza cu totul altfel arata ... oricum... kitschu' consta in nepotrivirea pieselor+body kit cu masina ...
Uitati-va bine la aerul masinii pe anasamblu, nu va uitati la detalii. La prima vedere asta imi exprima, incepand cu sigla Audi montata acolo unde e montata, continuand cu plasa aia execrabila si stema RS4. Nu am votat-o kitsch tocmai pt ca mai are si continuare care arata mult mai misto. Culoarea cred ca este a doua cea mai urata chestie de la masina asta.
P.S. Ganditi-va cum ar arata cu grla fata neagra si intr-o culoare inchisa, un violet inchis de ex, cu reflectii mai deschise putin de alta nuanta, dar gusturile nu se discuta, cum si ceea ce gandesc eu poate e kitsch pt unii. Pur sis implu nu merge wide-body pe o limuzina si mai ales culoarea deschisa.
basy is offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 01:52   #42
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

pun pariu k daca masina era in romania ( proprietar roman ..de pe forum ) toti spuneau extraordinar ...reusita ... frumoasa ... sau aproape toti ... asta e .. e styling mai " WOW "
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 03:10   #43
XelleX

Stage 3
 
XelleX's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 158
Member of:
[VW]
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

Se ia un audi, se da pe mana unui tuner adevarat... omul baga chestii super cool in ea: faruri, stopuri, diverse piese de bodykit, ceva interior, muzica lcd-uri etc.
Dup'aia iei un proprietar de sorcova cum sunt toate daciile alea de pe la noi cu eleron peste eleron, coditza de gps, neon albastru in interior, etc. Ii dai pe mana omului bani la discretie si respectivul audi.
Ce iese? Masina din poze... nici kitch, nici tuning reusit. nici frumoasa, nici urata.
Vazuta de departe zici wow. De aproape zici bleah.. pacat ca au stricat-o etc. Respecti munca depusa dar n-ai conduce asa ceva.
__________________

proiectul meu - www.vw1303s.com
XelleX is offline   Reply With Quote
Old 10-11-06, 13:45   #44
sonik89

Stage 3
 
sonik89's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 149
Default Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

mie nu-mi place , am vazuto si in cox , kiar nu jtiu ce sa zic masina e frumoasa in afara de jante spoiler fatza sapte si k e lasata prea jos masina aaa si paintu , acuma interioru LSD fata si BSD spate si porbagaju sunt frumoasa dar nu compenseaza partea neg a masinii
sonik89 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-06, 13:58   #45
mattr|x`u
Crazy Drivers Members

Stage 4
 
mattr|x`u's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
Wink Re: [EXT] Audi A4 .... sau? sigur e A4 ?

Quote:
Originally Posted by XelleX View Post
Se ia un audi, se da pe mana unui tuner adevarat... omul baga chestii super cool in ea: faruri, stopuri, diverse piese de bodykit, ceva interior, muzica lcd-uri etc.
Dup'aia iei un proprietar de sorcova cum sunt toate daciile alea de pe la noi cu eleron peste eleron, coditza de gps, neon albastru in interior, etc. Ii dai pe mana omului bani la discretie si respectivul audi.
Ce iese? Masina din poze... nici kitch, nici tuning reusit. nici frumoasa, nici urata.
Vazuta de departe zici wow. De aproape zici bleah.. pacat ca au stricat-o etc. Respecti munca depusa dar n-ai conduce asa ceva.
Sunt de acord cu parerea ta...dar...merge...si in plus... poate ca bodykit`u nu este chiar potrivit peste tot...sa zicem ca mareste garda la sol...si unde`i patratzoasa o mai rotunjeste..mai putin lucru la ea...capota mie imi place...porbagaju e destuk de nice...
y0` unu ii respect devotamentu fatza de mashina si ca si`o dat interesu pt ea...si daca lui i`o placut .asta e...
dar nici reusita nu pot sa zic ca e ...este tuning ..intr`adevar... dar poate pe gusturile .... sa zicem poate nu este pt noi...
__________________
Step on it`.. www.crazydrivers.net
mattr|x`u is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -