Quote:
|
Originally Posted by dexter_20
Era ceva care trebuia sa scoata in evidentza faptul ca este o masina exceptionala in starea ei de-acum! Pe viitor am sa fac glume ca sa te prinzi si tu la ele si spre ghinionul tau nu am supernova ci chiar Logan.Think then post! Seee Yaaa! wouldn`t wanna be u .. blowwind
|
frate... daca tu spui .. ca i-ai gasit defectul .. si anume , ca e renault ... inseamna ca .. esti genul de om .. care ar trebui sa dea fuga pe LUNCA .. sa se duca sa suga laptic de la o vaca ce pashte ... ok ?
esti foarte tare .. acum lasa-ne . . .
ii zici lu raz think then post ?look at u ..
blowwind , nice 1 ,
B-22-MKE , melodia dp fundal e CottonBelly feat. Trumpet Man - Don`t Move