Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

Reply
 
Thread Tools
Old 07-08-09, 19:57   #31
gyo.the.greatest
Banned

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 28
Thumbs down Re: Cum poti ridiculiza un CL

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
nu am tagente mămicule cu genul ala muzical la care te referi tu, te asigur de asta, insa pot spune ca am avut in viata asta ceva tangente cu mama ta, asa intamplator. AAA...nu...nu te speria ca nu sunt taica-tu, am fost asa ceva trecator . Cat despre mesajul meu...cei ca tine nu ar fii trebuit sa il citeasca pentru ca vad ca nu ai inteles nimic...Daca ai vedea masina asta expusa la 4tuning days ai fii uimit sa vezi ca oameni ca tine spun: "super tare merc-ul asta, prizele alea sunt bestiale" sau mai stiu eu ce...intr-adevar, sunt pareri pro si contra. nu imi place pentru ca:..... dar sa zici ca e kitch o masina destul de ok realizata si nu cu bari facute la coltz atunci asta ce mai e?
daca nu va bateti, nu faceti nimic...
apropo melcule...ejti cam prost...
in primul rand ar trebui sa dai dovada de om destept, da e imposibil pt tine...
in al doilea rand, ce treaba are mama omului?alea de merg cu tine sa le tragi sus pe 5 lei noi, sunt neamuri de ale tale...si nu mama omului...
pe nici unu nu va cunosc, cu nici unul nu tin, da cand vad babalai ca iau in discutie parintii, iau foc
mai cu simt...arata la lume ca stii sa tii pixul in mana si nu sapa...
gyo.the.greatest is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 20:02   #32
MTZu

Stage 3
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 81
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Quote:
Originally Posted by shu.lee View Post
putea sa puna un kit care sa nu contrazica atat de mult eleganta mercedes, jantele fiind elementul cel mai nepotrivit, cu toate ca luate separat ele arata bine, pararea mea. oricum, nu e de prost gust si astia care o compara cu manelariile de la noi n-au o treaba cu realitate
Separat,kit-ul este foarte OK,insa combinatia cu masina e gresita.
MTZu is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 20:14   #33
shu.lee

Stage 5
 
shu.lee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 574
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

daca nu avea priza laterala din spate si avea alte jante eu il gaseam chiar reusit. oricum, nu e ridiculizat cum spune autorul topicului
shu.lee is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 21:00   #34
kir0087

Stage 3
 
kir0087's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 137
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
nu am tagente mămicule cu genul ala muzical la care te referi tu, te asigur de asta, insa pot spune ca am avut in viata asta ceva tangente cu mama ta, asa intamplator. AAA...nu...nu te speria ca nu sunt taica-tu, am fost asa ceva trecator . Cat despre mesajul meu...cei ca tine nu ar fii trebuit sa il citeasca pentru ca vad ca nu ai inteles nimic...Daca ai vedea masina asta expusa la 4tuning days ai fii uimit sa vezi ca oameni ca tine spun: "super tare merc-ul asta, prizele alea sunt bestiale" sau mai stiu eu ce...intr-adevar, sunt pareri pro si contra. nu imi place pentru ca:..... dar sa zici ca e kitch o masina destul de ok realizata si nu cu bari facute la coltz atunci asta ce mai e?

Buna aia cu mama.Nici nu o sa ripostez, ca mi se pare penal sa o dam in injuraturi.Dar nu e frumos sa injuri in fata calculatorului,da dovada ca in viata de zi cu zi esti o gasca care se teme sa deschida si gura.
Nu te mai pronunta in legatura cu mine,fiindca nu cred ca ai idee ce si cum gandesc.Nu,nu as zice in niciun caz ca masina asta e tare daca e live.Bine finisata e,si chiar bine lucrata,dar kitul ala nu are absolut nici o treaba cu masina si de asta sustin ca e varza.E ca si cum ai pune jante cromate la o sportiva.Prinzi ideea?
Faptul ca tu nu gandesti nimic nu ma pune in aceeasi oala cu tine.
Cum sa zici ma de mama pe 4 tunning???
Inscrie-te la clubul de mircari si injura acolo cat vrei.
Acu imagineaza-ti cat de penal esti pentru faza cu mama.
E ca si cum as incepe eu acu sa te amenint.
Si inca ceva agresivule:
Nu am spus nicaieri ca este kitsch(asa se scrie,dar tu nu ai de unde sa stii ca invatai injuraturi pe mirc).Am zis ca si-au batut joc de o masina care nu merge tunata in stilul asta.
kir0087 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 21:08   #35
nsl_iuli

Stage 5
 
nsl_iuli's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 708
Member of:
[PEUGEOT]
[RENAULT]
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Mie imi place, nu este incarcat asa tare cum este S klasse-ul de la MBM, este finisat bine, la interiorul portbagajului se putea mai bine...
Pana la urma ce eleron ii trebuia, gen WRC?

Edit: Daca asta se numeste kitch, cred ca cei care considera asta stau prin Monaco, unde vezi numai masini frumoase. Atunci asta cum se numeste? (are numai comentarii pozitive, super tare frate, cool, facut cu bun gust, si tot asa)
Scz, dar nu m-am putut abtine la comentariul asta.
__________________

Prowd owner of: '02 BMW 320 Cabrio
Ex:
Megane II Bicorp 1.5dCi RS Replica

Last edited by nsl_iuli; 07-08-09 at 21:13.
nsl_iuli is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 21:47   #36
country boy

Stage 3
 
country boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 110
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Stiti ceva fratilor "pisica cand nu ajunge la untura zice ca pute" asa k lasati gura.
Eleronul mie unul imi place si cade bine cu masina doar ce vroiati o codita mica k la audi s, iar prizele de aer arata binisor pe merc.
P.S. Interiorul nu prea are ce cauta acolo lemnul si masinile sport nuuuuuuuuuu.
__________________
Kia Rio THE POWER TO SURPRISE e pe bune treaba
country boy is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 22:14   #37
18_NYK

Stage 5
 
18_NYK's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 420
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Nu inteleg de ce se crede ca acest CL este ridiculizat. Mie mi se pare foarte frumos.
18_NYK is offline   Reply With Quote
Old 07-08-09, 23:19   #38
larryeo

Stage 2
 
larryeo's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 74
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

mie unul imi place,si ce cred ca nu ati realizat trebuie sa placa proprietarului nu noua :P,macar de as avea si eu una la fel.
larryeo is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 00:15   #39
marian_tgv

Stage 5
 
marian_tgv's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 454
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

mie imi place masina...doar eleronul putin mai mare si negru sa fii fost tot interiorul sau alb...nu este urat deloc
marian_tgv is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 00:16   #40
shu.lee

Stage 5
 
shu.lee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 574
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

vad de multe ori comentarii gen: "vulpea care nu ajunge la struguri...." si " fiecare cu gusturile lui, tre' sa placa proprietarului ". prima replica e una de tip manelistic, " esti invidios coa.e, a vorbit invidia din tine ! ". N-am inteles cum isi dau seama astia cand e invidie si cand e pe bune. cat despre a doua replica, daca ar fi adevarata, daca ar fi importanta doar parerea proprietarului atunci ar pleca toata lumea acasa si n-ar mai exista forumuri.
na ca facui si eu oleac' de offtopic
shu.lee is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 11:22   #41
DSG-u

Stage 3
 
DSG-u's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 93
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Daca omului ii place ce vreti nu vedeti ca are si pele de strutz na asta e ...
DSG-u is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 11:41   #42
Bogyciu

Stage 5
 
Bogyciu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,580
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

Quote:
Originally Posted by nsl_iuli View Post

Edit: Daca asta se numeste kitch, cred ca cei care considera asta stau prin Monaco, unde vezi numai masini frumoase. Atunci asta cum se numeste? (are numai comentarii pozitive, super tare frate, cool, facut cu bun gust, si tot asa)
Scz, dar nu m-am putut abtine la comentariul asta.
Alte masini alte comentarii... Da ce comentarii acolo...
Bogyciu is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 14:18   #43
FloweRffs

Stage 5
 
FloweRffs's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 344
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

exteriorul e ok, interiorul lasa de dorit..
FloweRffs is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 15:28   #44
laur_nsl

Stage 4
 
laur_nsl's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 275
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

nu e chiar asa de grav. masina e cam incarcata dar per total e destul de ok. interiorul insa cu lemnul ala de pe usi nu are ce cauta la masina asta. daca era stoc mergea dar la asta pute sa il schimbe cu aluminiu sau carbon ceva.
laur_nsl is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 17:19   #45
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum poti ridiculiza un CL

pff..si-au batut joc de bietul mertzan
marius3030 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -