Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: cum cotatzi masina ?
TARE 83 27.67%
FOARTE TARE 110 36.67%
NU EXISTA GRAD DE COMPARATIE 107 35.67%
Voters: 300. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 17-12-07, 13:46   #121
forbidden

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 48
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

am citit despre ea intr-o revista. rockford fosgate sonorizarea.. si fiul proprietarului are un 350-z ..
forbidden is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 14:18   #122
Stephan

Stage 3
 
Stephan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 93
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Iar masina arata ca un cur. Ce dracu va place la ea? E o taranie masiva, cu o bara fata de tractor, stopuri de doi bani si incrisul ala de pe portbagaj e dovada clara ca e din Romania. Bai baieti voi stiti sa apreciati o masina pentru cum arata sau doar pentru ca e Porsche Cayenne si costa cat nu o sa ne permitem probabil multi din noi niciodata? Interiorul este f frumos lucrat, dar exteriorul... parca si vad iesind din ea ceva negru si cu mult aur care sclipeste la orice miscare de gat, mana sau orice alt membru al corpului...
__________________
Drive Safely!!!
Stephan is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 20:26   #123
sKyNeT

Stage 5
 
sKyNeT's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,877
Member of:
[Honda]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Quote:
Originally Posted by Stephan View Post
Iar masina arata ca un cur. Ce dracu va place la ea? E o taranie masiva, cu o bara fata de tractor, stopuri de doi bani si incrisul ala de pe portbagaj e dovada clara ca e din Romania. Bai baieti voi stiti sa apreciati o masina pentru cum arata sau doar pentru ca e Porsche Cayenne si costa cat nu o sa ne permitem probabil multi din noi niciodata? Interiorul este f frumos lucrat, dar exteriorul... parca si vad iesind din ea ceva negru si cu mult aur care sclipeste la orice miscare de gat, mana sau orice alt membru al corpului...
ma lesi ?????
sKyNeT is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 21:21   #124
Stephan

Stage 3
 
Stephan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 93
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Quote:
Originally Posted by sKyNeT View Post
ma lesi ?????
Poate doar atunci cand ai sa inveti sa scrii. Pune mana pe Dex si mai discutam dupa. Este parerea mea personala, iar daca ai ceva de reprosat fa-o cu argumente logice.
Stephan is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 22:17   #125
sKyNeT

Stage 5
 
sKyNeT's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,877
Member of:
[Honda]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Bine. Argumente:
1. Masina nu arata ca un cur pentru ca nu are cum, uita-te in oglinda daca nu ma crezi.
2. Tractorul nu are "bara"
3. Stopurile alea nu o sa coste in veci 2 bani (adica 0,02 RON)
4. Nu stiu de unde ti-ai dat tu seama ca proprietarul acestei masini este un tigan + ca aici este un forum de masini nu unul rasism.
__________________
https://i9.photobucket.com/albums/a79/wonderwes/vtec_yo.jpg
sKyNeT is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 22:25   #126
Stephan

Stage 3
 
Stephan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 93
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Intr-adevar argumente foarte logice... nu am ce spune. Hai sa iti raspund pe rand si eu nu?
1. Eu nu am spus nimic legat de infatisarea ta. Daca eu arat ca un cur e bine. Sunt multumit asa cum sunt.
2. Normal ca nu are bara tractorul. S-a mutat pe Cayenne-ul asta.
3.Eu nu am spus ca acele stopuri costa 2 lei la propriu... cred ca e cam greu cu metaforele pentru tine
4. Nu sunt rasist. Citez: "parca si vad iesind din ea ceva negru si cu mult aur care sclipeste la orice miscare de gat, mana sau orice alt membru al corpului.." nu am facut precizare directa... mai invata sa citesti corect o afirmatie.
La final: dragul meu stiu ca este un forum de masini. O spune chiar numele lui. Imi cer scuze daca te-am jignit mai devreme cand am spus ca esti analfabet. Esti si membru PNG probabil.
Stephan is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 23:27   #127
sKyNeT

Stage 5
 
sKyNeT's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,877
Member of:
[Honda]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

bine ma, e asa cum zici tu
sKyNeT is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 23:44   #128
Cosmin*

Stage 5
 
Cosmin*'s Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 405
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Salut...daca nu ai respect fata de propietar sau de masina macar ai si u respect de cel care a modificat-o, uitate si u la numar si gandestete de la ce vine mff si te rog yo sa imi arati si mie "bara" dasta pe tractor si 2, ai bani in buzunare sa cumperi macar un stop dasta de 2 lei?
Cosmin* is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 00:23   #129
Costy_clipcea

Stage 2
 
Costy_clipcea's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 60
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Foarte tare masina.

Pe Stephan cred ca il roade ceva.
Costy_clipcea is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 02:20   #130
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Kitch mai scump decat asta n-am mai vazut ...Masina asta e o frumusete stock.Bara aia cu 3 grile este pur si simplu odioasa, una mai nasoala nu se putea. Pleoape la o masina de cateva zeci de mii Euro ? Daca tot s-au bagat atatia bani in ea de ce nu s-au facut in prelungirea aripilor si s-au ales plastice ieftine si fara efect? DE K*T
__________________
Drifting with the wind..
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 08:35   #131
Stephan

Stage 3
 
Stephan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 93
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Macar nu sunt singurul nebun. De ce trebuie sa am respect pentru ceva care nu imi place? Doar fiindca sunt bagati mii de euro in asa ceva? Am spus si cu cateva post-uri mai sus ca nu imi voi permite asa ceva probabil niciodata. Prin urmare... eu credeam ca e vorba de un topic de exprimare libera, in care nu esti judecat pentru parerile personale.
Stephan is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 01:28   #132
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Mai , ce va roade asa tare? Daca nu aveti bani nici de biciclete ce comentati masinile altora? Acest Porsche e singurul din tara care dispune de o putere de 700 cai ....nici dupa vreo 10 generatii din familia nu o sa'ti poti permite asa ceva..Esti ca o pasarica care nu'i convine ceva ...beatch
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 08:24   #133
Stephan

Stage 3
 
Stephan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 93
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

Si daca nu o sa mi-o permit niciodata asta inseamna ca trebuie sa cad in genunchi langa roti si sa imi curga zabalele din gura de apreciere? Vreau sa cred ca inca mai am simtul bunului gust. Daca pentru tine banii si puterea masinii inseamna tot... ok... pentru mine mai exista si alti factori... precum stilul.
Stephan is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 13:35   #134
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Smile Re: [EXT] Porsche Cayenne

a bagat multy bany ...si merita....e draguta.....

Last edited by aleyx_oltcit; 05-01-08 at 13:38.
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 05-01-08, 13:37   #135
aleyx_oltcit
Fiat Driver

Stage 5
 
aleyx_oltcit's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 785
Member of:
[Fiat]
Default Re: [EXT] Porsche Cayenne

va certaty de gloaba...omu a facuto cum ia placut ...nu era sa vina sa te intrebe dak ity plac tie pleoapele..sau altele
aleyx_oltcit is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -